Δανάη Μπάρκα για κατάψυξη ωαρίων: «Θα ανεβάσω διάφορα βίντεο, πολλά κορίτσια δεν γνώριζαν τη διαδικασία»

19:44 - 17/05/2023

Η Δανάη Μπάρκα πρόσφατα ολοκλήρωσε τη διαδικασία κατάψυξης ωαρίων για την οποία στο παρελθόν, είχε μιλήσει To άρθρο Δανάη Μπάρκα για κατάψυξη ωαρίων: «Θα ανεβάσω διάφορα βίντεο, πολλά κορίτσια δεν γνώριζαν τη διαδικασία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Μπάρκα για κατάψυξη ωαρίων: «Περισσότερο εξάντληση μου βγήκε τώρα»

Η Δανάη Μπάρκα ολοκλήρωσε την διαδικασία κατάψυξης ωαρίων όπως έκανε γνωστό η ίδια μέσα από μία ανάρτησή της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Στο πλευρό της βρισκόταν ανελλιπώς η μητέρα της, Βίκυ Σταυροπούλου η οποία λατρεύει την κόρη της και την στηρίζει σε κάθε της απόφαση. Η Δανάη Μπάρκα είναι πολύ ενεργή στα social […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δανάη Μπάρκα: “Θα ανεβάσω βίντεο για την κατάψυξη ωαρίων – Πολλά κορίτσια δεν γνωρίζουν τη διαδικασία”

Η Δανάη Μπάρκα ολοκλήρωσε πρόσφατα τη διαδικασία κατάψυξης ωαρίων. Όπως αποκάλυψε η παρουσιάστρια με ανάρτησή της στα social media στο πλευρό της καθ’ όλη τη διάρκεια της διαδικασίας βρισκόταν η μητέρα της, Βίκυ Σταυροπούλου, με την οποία δημοσίευσε μια κοινή φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο. Το βράδυ της Τρίτης η Δανάη Μπάρκα απάντησε στις ερωτήσεις […] The post Δανάη Μπάρκα: “Θα ανεβάσω βίντεο για την κατάψυξη ωαρίων – Πολλά κορίτσια δεν γνωρίζουν τη διαδικασία” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»