Survivor All Star: «Έσπασε» η Μελίνα Μεταξά – «Έχω κουραστεί ψυχολογικά»

21:40 - 17/05/2023

Η Μελίνα Μεταξά είναι υποψήφια προς αποχώρηση στο Survivor All Star, ύστερα από την ψηφοφορία της To άρθρο Survivor All Star: «Έσπασε» η Μελίνα Μεταξά – «Έχω κουραστεί ψυχολογικά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star - Μελίνα Μεταξά: Ξέσπασε σε κλάματα - «Ψυχολογικά έχω κουραστεί πάρα πολύ»

«Δεν έδωσα κανένα δικαίωμα να μου συμπεριφερθεί με τέτοιο τρόπο η Μαριαλένα» δήλωσε η παίκτρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Survivor All Star: «Έσπασε» η Μελίνα Μεταξά – «Ψυχολογικά έχω κουραστεί»

Υποψήφια προς αποχώρηση από το Survivor All Star είναι η Μελίνα Μεταξά μαζί με τον Τάκη Καραγκούνια και τον Γιώργο Κόρομι. Η παίκτρια, το βράδυ της Τετάρτης (17/05) μοιράστηκε τα συναισθήματά της με τους τηλεθεατές μέσα από την κάμερα του Survivor All Star και σε κάποια στιγμή δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυά της. «Ψυχολογικά έχω κουραστεί πάρα, πάρα πολύ. Μου λείπουν πάρα πολύ οι δικοί μου άνθρωποι. Απλά και από την άλλη μπορώ να πω ότι περνάω πάρα πολύ ωραία, τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου προσπαθώ να μην με επηρεάζουν όλα αυτά τα πράγματα που γίνονται» ανέφερε αρχικά η Μελίνα Μεταξά και πρόσθεσε: «Δεν σκέφτηκα ποτέ να κάνω κάποιο σενάριο επιστημονικής φαντασίας και χθες το βράδ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor All Star: Η Μελίνα Μεταξά ξεσπά – «Έχω κουραστεί ψυχολογικά»

Μελίνα Μεταξά: «Δεν έδωσα κανένα δικαίωμα να μου συμπεριφερθεί με τέτοιο τρόπο η Μαριαλένα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»