Ρίκα Διαλυνά – Οι στιγμές τρόμου που έζησε στο σπίτι της στο Παλαιό Φάληρο: «Θα με είχε στραγγαλίσει»

08:52 - 18/05/2023

Έπρεπε να περάσουν τρία χρόνια ψυχοθεραπείας  και πάλης με τους πιο τρομακτικούς εφιάλτες για να αποκαλυφθούν σήμερα όσα τράβηξε η […] The post Ρίκα Διαλυνά – Οι στιγμές τρόμου που έζησε στο σπίτι της στο Παλαιό Φάληρο: «Θα με είχε στραγγαλίσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Ρίκα Διαλυνά: Οι στιγμές τρόμου που έζησε στο σπίτι της στο Παλαιό Φάληρο – «Θα με είχε στραγγαλίσει»

Για τις εφιαλτικές στιγμές που έζησε στο σπίτι της στο Παλαιό Φάληρο μίλησε η Ρίκα Διαλυνά στην εφημερίδα Espresso και τον Γιάννη Αρμουτίδη.Για τις εφιαλτικές στιγμές που έζησε στο σπίτι της στο Παλαιό Φάληρο μίλησε η Ρίκα Διαλυνά στην εφημερίδα Espresso και τον Γιάννη Αρμουτίδη.«Είναι απολύτως βέβαιο ότι θα με είχε στραγγαλίσει, θα είχε πετάξει το άψυχο κορμί μου στο σπίτι, θα είχε κλειδώσει την πόρτα και θα με βρίσκατε μετά από μέρες. Ποτέ δεν θα μπορούσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Στιγμές τρόμου για την Ρίκα Διαλυνά: «Θα με είχε στραγγαλίσει…»!

Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της είχε έρθει πριν από τρία χρόνια η Ρίκα Διαλυνά. Μετά από καιρό, και προσπαθώντας να συμφιλιωθεί με την ιδέα ότι σήμερα θα ήταν νεκρή, η ηθοποιός εξομολογείται στον Γιάννη Αρμουτίδη και στην Espresso τον εφιάλτη της. Όλα ξεκίνησαν όταν η ηθοποιός βρισκόταν σε διαδικασία μετακόμισης από το […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»