Ρίκα Διαλυνά: Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της – Οι σοκαριστικές στιγμές που έζησε η ηθοποιός

09:08 - 18/05/2023

Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της είχε έρθει πριν από τρία χρόνια η Ρίκα To άρθρο Ρίκα Διαλυνά: Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της – Οι σοκαριστικές στιγμές που έζησε η ηθοποιός δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά για τον παραλίγο στραγγαλιστή της: «Θα με είχε στραγγαλίσει, θα είχε πετάξει το άψυχο κορμί μου»

«Θα είχε κλειδώσει την πόρτα και θα με βρίσκατε μετά από μέρες» δήλωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρίκα Διαλυνά: Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της

Η Ρίκα Διαλυνά περιέγραψε στην Espresso τον εφιάλτη που βίωσε πριν από τρία χρόνια όταν ήρθε τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της. Όλα άρχισαν όταν η Ρίκα Διαλυνά βρισκόταν σε διαδικασία μετακόμισης από το πολυτελές διαμέρισμά της στο Παλαιό Φάληρο. Έχοντας απολύσει την οικιακή βοηθό της λόγω της πώλησης τους οικίας της και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ρίκα Διαλυνά: Τετ α τετ με τον παραλίγο στραγγαλιστή της - πως σώθηκε

Η Ρίκα Διαλυνά αποκάλυψε πως έπεσε θύμα απόπειρας ληστείας στο σπίτι της πριν από τρία χρόνια και ότι ακόμα κουβαλάει το βάρος του σοκ.Η Ρίκα Διαλυνά άφησε πριν από τρία χρόνια την Αθήνα για να εγκατασταθεί στην Κρήτη, όπου ζει η κόρη της. Από τότε κάνει σποραδικές επισκέψεις στην Αθήνα, πάντα με κάποια αφορμή. Μιλώντας στον δημοσιογράφο Γιάννη Αρμουτίδη για την εφημερίδα Espresso, η σταρ αποκάλυψε τον λόγο που την οδήγησε στην απόφαση να εγκαταλείψει την πρωτεύουσα. Η αλήθεια είναι ότι έπεσε θύμα ληστείας στο διαμέρισμα που διατηρούσε τότε στο Παλαιό Φάληρο και το σοκ από την επίθεση ήταν τόσο ισχυρό που χρειάστηκε υποστήριξη από την οικογένειά της. Η περιγραφή της ηθοποιού σοκάρει. «Ήταν πρωί

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»