Αντώνης Καφετζόπουλος για Διονύση Σαββόπουλο: «Όλες οι επιθέσεις που τον στοχεύουν είναι φασιστικές»

12:30 - 18/05/2023

Ο Διονύσης Σαββόπουλος τάχθηκε υπέρ της εκλογής της Νέας Δημοκρατίας την 21η Μαΐου, γεγονός που προκάλεσε To άρθρο Αντώνης Καφετζόπουλος για Διονύση Σαββόπουλο: «Όλες οι επιθέσεις που τον στοχεύουν είναι φασιστικές» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τι απαντά ο Αντώνης Καφετζόπουλος για Διονύση Σαββόπουλο: «Όλες οι επιθέσεις που τον στοχεύουν είναι φασιστικές»

Ο Διονύσης Σαββόπουλος τάχθηκε υπέρ της εκλογής της Νέας Δημοκρατίας την 21η Μαΐου, γεγονός που προκάλεσε έντονες αντιδράσεις.Ο Διονύσης Σαββόπουλος τάχθηκε υπέρ της εκλογής της Νέας Δημοκρατίας την 21η Μαΐου, γεγονός που προκάλεσε έντονες αντιδράσεις.Ανάμεσα στους ανθρώπους του καλλιτεχνικού χώρου που τον υποστήριξαν βρίσκεται και ο ηθοποιός Αντώνης Καφετζόπουλος, ο οποίος έκανε μια ανάρτηση υπέρ του Διονύση Σαββόπουλο μέσα από το προσωπικό του προφίλ στο Facebook. «Μούσα καρβουναρού/ θράκα μου πυρωμένη/ σπιθίτσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»