Κατερίνα Διδασκάλου: Το τέλος στο «Μαύρο ρόδο» και οι τηλεοπτικές προτάσεις

21:14 - 18/05/2023

Η Κατερίνα Διδασκάλου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star και την δημοσιογράφο Ράνια Θεοδωροκοπούλου, την Παρασκευή, με αφορμή το επερχόμενο […] The post Κατερίνα Διδασκάλου: Το τέλος στο «Μαύρο ρόδο» και οι τηλεοπτικές προτάσεις appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Διδασκάλου: «Το "Μαύρο Ρόδο" δεν θα συνεχιστεί»

Η ηθοποιός μίλησε για το τηλεοπτικό της μέλλον και το τέλος της σειράς

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: Το τέλος στο «Μαύρο ρόδο» και οι τηλεοπτικές προτάσεις

Όσα αποκάλυψε με φειδώ η ηθοποιός για το τηλεοπτικό της μέλλον

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Κατερίνα Διδασκάλου αποκαλύπτει για το «Το Μαύρο Ρόδο»: «Δεν θα συνεχιστεί, έχω προτάσεις για του χρόνου»

Η Κατερίνα Διδασκάλου πρωταγωνιστεί φέτος στη δημοφιλή σειρά του Mega «Μαύρο Ρόδο». Η αγαπημένη ηθοποιός μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star επιβεβαίωσε ότι το σήριαλ δεν θα συνεχιστεί για δεύτερη σεζόν. «Έχει ανακοινωθεί ότι το Μαύρο Ρόδο δεν θα συνεχιστεί. Ο ρόλος της Φιλαρέτης είναι υπέροχος και πολύ διαφορετικός. Μου έχουν γίνει προτάσεις για του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: «Το Μαύρο Ρόδο δεν θα συνεχιστεί – Έχω προτάσεις για του χρόνου»

Η Κατερίνα Διδασκάλου πρωταγωνιστεί φέτος στη δημοφιλή σειρά του Mega «Μαύρο Ρόδο». Η αγαπημένη ηθοποιός μιλώντας To άρθρο Κατερίνα Διδασκάλου: «Το Μαύρο Ρόδο δεν θα συνεχιστεί – Έχω προτάσεις για του χρόνου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: "Το "Μαύρο Ρόδο" δεν θα συνεχιστεί"

"Μου έχουν γίνει προτάσεις για του χρόνου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κατερίνα Διδσκάλου: Το τέλος του Μαύρου Ρόδου και οι προτάσεις

Η Κατερίνα Διδασκάλου μίλησε για το φινάλε του Μαύρου Ρόδου αλλά και για τις προτάσεις που έχει δεχτεί για την επόμενη σεζόν. The post Κατερίνα Διδσκάλου: Το τέλος του Μαύρου Ρόδου και οι προτάσεις appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»