Ευγενία Δημητροπούλου: Ήθελα να φωτίσω το θέμα της επιλογής της υιοθεσίας – Δεν νιώθω καμία ανάγκη να εξηγήσω

22:14 - 18/05/2023

Η Ευγενία Δημητροπούλου βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή «Πρωΐαν σε είδον την μεσημβρίαν». Η ηθοποιός μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και αναφέρθηκε στην υιοθεσία της κόρης της, αλλά και στο εάν σκέφτεται να αποκτήσει δεύτερο παιδάκι. Στην ερώτηση του παρουσιαστή εάν η κόρη της, της έχει ζητήσει αδερφάκι, η Εύη Δημητροπούλου απάντησε πως «η κόρη μου δεν έχει εκφράσει ακόμα το εάν θέλει αδερφάκι ή όχι. Ούτε έχει καταλάβει, ούτε έχει ρωτήσει. Δεν μας έχει απασχολήσει προς το παρόν. Θα δείξει ο χρόνος». Ύστερα, μιλώντας για την διαδικασία της υιοθεσίας και για το πώς πήρε την απόφαση να κάνει αυτό το βήμα, η ίδια απάντησε πως «για κάποιους μπορεί η υιοθεσία να είναι και ανάγκη, απλώς εγώ ήθελα να

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ευγενία Δημητροπούλου για την υιοθεσία της κόρης της: «Δεν νιώθω καμία ανάγκη να εξηγήσω…»

Η Ευγενία Δημητροπούλου μίλησε για τη μητρότητα και την κόρη της σε συνέντευξη που παραχώρησε. «Μέχρι στιγμής η κόρη μου δεν έχει εκφράσει την επιθυμία της για ένα αδελφάκι. Ούτε έχει καταλάβει, ούτε έχει ρωτήσει. Δεν μας έχει απασχολήσει προς το παρόν. Θα δείξει ο χρόνος», δήλωσε μιλώντας στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». […] The post Η Ευγενία Δημητροπούλου για την υιοθεσία της κόρης της: «Δεν νιώθω καμία ανάγκη να εξηγήσω…» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα