Χρήστος Λούλης για Αλέξη Γεωργούλη: «Εάν δεν έχουν συμβεί έτσι και έχουν συμβεί αλλιώς, είναι πολύ μεγάλο κρίμα»

22:46 - 18/05/2023

Ο Χρήστος Λούλης έκανε δηλώσεις στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και τοποθετήθηκε για την υπόθεση του Αλέξη To άρθρο Χρήστος Λούλης για Αλέξη Γεωργούλη: «Εάν δεν έχουν συμβεί έτσι και έχουν συμβεί αλλιώς, είναι πολύ μεγάλο κρίμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Λούλης για Αλέξη Γεωργούλη: «Δεν τον έχω γνωρίσει αλλά…»

Ο Χρήστος Λούλης τοποθετήθηκε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη η οποία βρίσκεται σε εξέλιξη έπειτα από την καταγγελία που εκκρεμεί σε βάρος του για βιασμό και βαριά σωματική βλάβη. «Αυτά τα πράγματα πάνε στη δικαιοσύνη. Η κοπέλα – αν ισχύουν αυτά – η καρδιά μου πάει προς εκείνη. Εάν δεν έχουν συμβεί έτσι και […] The post Χρήστος Λούλης για Αλέξη Γεωργούλη: «Δεν τον έχω γνωρίσει αλλά…» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»