Γιώργος Λιάγκας για Στηβ Κακέτση: «Έπαθε δύο εγκεφαλικά, η Κατιάνα Μπαλανίκα ήταν στο πλευρό του»

10:26 - 19/05/2023

Για τον θάνατο του Στηβ Κακέτση μίλησε ο Γιώργος Λιάγκας στο ξεκίνημα του Πρωινού. Ο παρουσιαστής, To άρθρο Γιώργος Λιάγκας για Στηβ Κακέτση: «Έπαθε δύο εγκεφαλικά, η Κατιάνα Μπαλανίκα ήταν στο πλευρό του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκάλυψη Λιάγκα για τον Στηβ Κακέτση: «Έπαθε δύο εγκεφαλικά, η Κατιάνα Μπαλανίκα ήταν στο πλευρό του»

Για τον θάνατο του Στηβ Κακέτση μίλησε ο Γιώργος Λιάγκας στο ξεκίνημα του Πρωινού. Ο παρουσιαστής, ο οποίος συνδεόταν με βαθιά φιλία με τον επιχειρηματία που πέθανε σε ηλικία 73 ετών, αποκάλυψε πληροφορίες για τους τελευταίους μήνες της ζωής του, την κηδεία αλλά και την Κατιάνα Μπαλανίκα. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος Λιάγκας είπε στο Πρωινό: […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Λιάγκας για Στηβ Κακέτση: "Έπαθε δύο εγκεφαλικά, η Κατιάνα Μπαλανίκα ήταν στο πλευρό του" (video)

Όσα δήλωσε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»