Άντζυ Σαμίου: Η νέα απάντηση στον Άρη Πορτοσάλτε – «Είναι ιδιοφυΐα στα fake news»

11:54 - 19/05/2023

Ο Άρης Πορτοσάλτε, κατά τη διάρκεια μια πολιτικής συζήτησης στον αέρα της εκπομπής «Σήμερα», έφερε στην κουβέντα To άρθρο Άντζυ Σαμίου: Η νέα απάντηση στον Άρη Πορτοσάλτε – «Είναι ιδιοφυΐα στα fake news» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Άντζυ Σαμίου απαντά στον Άρη Πορτοσάλτε: «Είναι ιδιοφυΐα στα fake news»

Ο Άρης Πορτοσάλτε, χθες (18/05) αναφέρθηκε στην Άντζυ Σαμίου και τη σχέση της με τον ΣΥΡΙΖΑ, κατά τη διάρκεια της εκπομπής «Σήμερα». «Από την κυβέρνηση των προοδευτικών πήγαμε στην κυβέρνηση ανοχής, δηλαδή, τα σκαλιά κατέβαιναν που λέει και η Άντζυ. Πιο χαμηλά, πιο χαμηλά που λέει και η Άντζυ που είναι δικιά μας. Η Άντζυ Σαμίου είναι δικιά μας, είναι ΣΥΡΙΖΑ, είναι ΣΥΡΙΖΑ όλο και πιο χαμηλά» ανέφερε ο δημοσιογράφος στον «αέρα» της εκπομπής του ΣΚΑΪ. Η Άντζυ Σαμίου, το πρωί της Παρασκευής (19/05) σχολίασε την αναφορά του Άρη Πορτοσάλτε στο πρόσωπό της ενώ διευκρίνισε πως δεν πολιτεύεται. «Ο κύριος Πορτοσάλτε είναι ιδιοφυΐα στα fake news. Τον συγχαίρω γιατί η μόνη αλήθεια που τον έχω ακούσει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άντζυ Σαμίου για Άρη Πορτοσάλτε: «Είναι ιδιοφυΐα στα fake news»

Το πρωί της Πέμπτης 8 Μαΐου στον αέρα της εκπομπής «Σήμερα», ο Άρης Πορτοσάλτε κατά τη διάρκεια μια πολιτικής συζήτησης αναφέρθηκε στην Άντζυ Σαμίου αλλά και την Νατάσσα Μποφίλιου. Σχολιάζοντας τα αποτελέσματα των δημοσκοπήσεων και το πέρασμα των ημερών, ο δημοσιογράφος σχολίασε: «Από την κυβέρνηση των προοδευτικών πήγαμε στην κυβέρνηση ανοχής, δηλαδή, τα σκαλιά κατέβαιναν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άντζυ Σαμίου: «Ο Άρης Πορτοσάλτε είναι ιδιοφυΐα στα fake news»

Ο Άρης Πορτοσάλτε αναφέρθηκε στην Άντζυ Σαμίου και τη σχέση της με τον ΣΥΡΙΖΑ, κατά τη διάρκεια της εκπομπής «Σήμερα». Η […] The post Άντζυ Σαμίου: «Ο Άρης Πορτοσάλτε είναι ιδιοφυΐα στα fake news» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Άντζυ Σαμίου: "Ο Άρης Πορτοσάλτε είναι ιδιοφυΐα στα fake news"

"Τον συγχαίρω γιατί η μόνη αλήθεια που τον έχω ακούσει να λέει μέχρι σήμερα είναι να λέει ότι η Άντζυ Σαμίου είναι ΣΥΡΙΖΑ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»