Γιάννης Βογιατζής για τον ξάδερφό του: Η τελευταία συζήτηση που είχαμε είναι ότι θα φύγω εγώ πρώτος

13:30 - 19/05/2023

Για τον θάνατο του πρώτου του ξαδέρφου και συνονόματού του, μίλησε ο Γιάννης Βογιατζής. Ο ηθοποιός έκανε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» κι ανέφερε πως είχαν κάνει «συμφωνία» με τον ξάδερφό του να μη φύγει εκείνος πρώτος. «Η τελευταία συζήτηση που είχαμε είναι ότι θα φύγω εγώ πρώτος. Γιατί έχουμε και 8 χρόνια διαφορά. Το άρθρο Γιάννης Βογιατζής για τον ξάδερφό του: Η τελευταία συζήτηση που είχαμε είναι ότι θα φύγω εγώ πρώτος εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Γιάννης Βογιατζής για τον ξάδερφό του: «Είχαμε συμφωνήσει πως εγώ θα πεθάνω πρώτος»

O καλλιτεχνικός κόσμος θρηνεί την απώλεια του τραγουδιστή, Γιάννη Βογιατζή, με τον ξάδερφό του και συνονόματό του, να συγκλονίζει με δηλώσεις του. Ο Γιάννης Βογιατζής, μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό» του ΑΝΤ1 ανέφερε πως οι δυο τους είχαν κάνει «συμφωνία» για το ποιος θα «φύγει» πρώτος από τη ζωή. «Η τελευταία συζήτηση που είχαμε είναι ότι θα φύγω εγώ πρώτος. Γιατί έχουμε και 8 χρόνια διαφορά. Εγώ πάντως δεν θέλω να με κάψουν, θέλω να με θάψουν», ανέφερε ο ηθοποιός. «Έπαθα μεγάλο σοκ. Τελευταία ήταν αδιάθετος, κακοδιάθετος. Τηλεφωνιόμασταν συνεχώς. Αγαπήθηκε πολύ, δεν το λέω, επειδή ήταν αίμα μου. Τα τραγούδια του τα έλεγε από το βάθος της καρδιάς του», σημείωσε. «Θα είμαι πάντα περήφανος

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Θρίλερ στη Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ “χτύπησε” το Ιράν – Έπληξαν αεροπορική βάση αλλά όχι πυρηνικές εγκαταστάσεις

Γιώργος Καραμίχος: «Θα ήθελα να παντρευτώ, αλλά δεν γίνεται»

Θεσσαλονίκη: «Η άνοιξη ξεκινά από τους Αμπελόκηπους» – Πλήθος κόσμου στα εγκαίνια της Ανθοέκθεσης (ΦΩΤΟ+Video)

ΠΑΣΟΚ: Η εικονική πραγματικότητα στην οποία ζει ο κ. Μητσοτάκης, δεν έχει καμία σχέση με την οδυνηρή πραγματικότητα των Ελλήνων πολιτών

Φθιώτιδα: Έπεσε τμήμα ψευδοροφής στο Λύκειο Δομοκού την ώρα του μαθήματος (φωτο)

“Κλείδωσε” η συνάντηση Μητσοτάκη -Ερντογάν! Πότε θα γίνει