Μαρία Κωνσταντάκη: «Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου»

17:42 - 19/05/2023

Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Μαρία Κωνσταντάκη, το απόγευμα της Παρασκευής, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Μαρία Κωνσταντάκη: «Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Κωνσταντάκη: Η συγκατοίκηση δεν μου πήγαινε – Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου

Η ηθοποιός Μαρία Κωνσταντάκη βρέθηκε σήμερα στον καναπέ της εκπομπής «Στούντιο 4» με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για στιγμές της προσωπικής της ζωής, που μέχρι πρότινος μπορεί να ήταν άγνωστες σε κάποιους. Ένα από τα θέματα που ανέλυσε η Μαρία Κωνσταντάκη ήταν και αυτό της συγκατοίκησης, ένα θέμα που γενικότερα δυσκολεύει κάποιους ανθρώπους. Έτσι και την ίδια, καθώς η ηθοποιός ανέφερε το πόσο δύσκολα πέρασε, όταν, για μια περίοδο της ζωής της, έμεινε μαζί με κάποιον σύντροφό της. «Η συγκατοίκηση δεν μου πήγαινε, μωρέ, δεν ήταν και σωστή η επιλογή. Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου. Δυόμιση χρόνια. Με διαφορά όμως τα χειρότερα. Το ‘βλεπα να έρχεται! Κα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Κωνσταντάκη: Γιατί απεχθάνεται τη συγκατοίκηση – “Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου”

Η Μαρία Κωνσταντάκη ήταν καλεσμένη στο “Στούντιο 4” το απόγευμα της Παρασκευής. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη συγκατοίκηση για την οποία δεν έχει και την καλύτερη άποψη. “Η συγκατοίκηση δεν μου πήγαινε, μωρέ, δεν ήταν και σωστή η επιλογή. Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου. Δυόμιση χρόνια. Με διαφορά όμως τα χειρότερα. Το […] The post Μαρία Κωνσταντάκη: Γιατί απεχθάνεται τη συγκατοίκηση – “Ήταν τα χειρότερα χρόνια της ζωής μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»