Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαροσούλης: Γιορτάζουν 6 χρόνια επέτειο – Το τρυφερό μήνυμα του συζύγου της

10:22 - 20/05/2023

Η Ελεονώρα Μελέτη και ο Θοδωρής Μαροσούλης είναι από αυτά τα ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ που κρατούν χαμηλό προφίλ και δεν απασχολούν ιδιαίτερα τα μέσα μαζικής ενημέρωσης. Σπάνια θα τους δούμε μαζί σε κοινές εμφανίσεις, όμως όταν συμβαίνει αυτό είναι πάντα πολύ ωραίοι και αγαπημένοι. Σήμερα (20/5) η Ελεονώρα Μελέτη και ο Θοδωρής Μαροσούλης γιορτάζουν […] The post Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαροσούλης: Γιορτάζουν 6 χρόνια επέτειο – Το τρυφερό μήνυμα του συζύγου της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη - Θοδωρής Μαροσούλης: Έξι χρόνια μαζί - «Με αποδέχεται όπως είμαι»

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε γιατί αγαπά τόσο πολύ τον σύζυγό της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαροσούλης: Επέτειος για το ζευγάρι! «Με αποδέχεται όπως είμαι»

Με μια μακροσκελή ανάρτηση η Ελεονώρα Μελέτη γιορτάζει τα έξι χρόνια κοινής πορείας δίπλα στον Θοδωρή To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαροσούλης: Επέτειος για το ζευγάρι! «Με αποδέχεται όπως είμαι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»