Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Γνωρίζω πράγματα για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και τον Στάθη Σχίζα»

12:14 - 20/05/2023

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη παραχώρησε δηλώσεις στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα και μεταξύ άλλων μίλησε για τον χωρισμό της […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Γνωρίζω πράγματα για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και τον Στάθη Σχίζα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Γνωρίζω πράγματα, ξέρω για ποιον λόγο χώρισαν Παναγιώταρου και Σχίζας

Η πάντα εντυπωσιακή Δήμητρα Αλεξανδράκη μίλησε για τον χωρισμό της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου από τον Στάθη Σχίζα, ενώ όπως αμνέφερε στην κάμερα του «Open Weekend», γνωρίζει πολλά. «Όσον αφορά στην Αλεξάνδρα και τον Στάθη, επειδή γνωρίζω αρκετά πράγματα και κάνουμε παρέα, δουλεύουμε και μαζί με την Αλεξάνδρα, θα σου πω αυτό… Όπως δεν θα ήθελα εγώ ... Περισσότερα To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: Γνωρίζω πράγματα, ξέρω για ποιον λόγο χώρισαν Παναγιώταρου και Σχίζας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Γνωρίζω για ποιον λόγο χώρισε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου με τον Στάθη Σχίζα»

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη αποκάλυψε πως γνωρίζει τον λόγο για τον οποίο χώρισαν Παναγιώταρου και Σχίζας.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Γνωρίζω πράγματα, ξέρω για ποιον λόγο χώρισαν Παναγιώταρου και Σχίζας

Η πάντα εντυπωσιακή Δήμητρα Αλεξανδράκη μίλησε για τον χωρισμό της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου από τον Στάθη Σχίζα, ενώ όπως αμνέφερε στην κάμερα του «Open Weekend», γνωρίζει πολλά. «Όσον αφορά στην Αλεξάνδρα και τον Στάθη, επειδή γνωρίζω αρκετά πράγματα και κάνουμε παρέα, δουλεύουμε και μαζί με την Αλεξάνδρα, θα σου πω αυτό… Όπως δεν θα ήθελα εγώ …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»