Σοφία Βογιατζάκη: Ένταση στον αέρα για τον Γιώργο Κιμούλη – «Για αυτό θα ρωτήσεις την Ζέτα Δούκα, όχι εμένα»

13:34 - 20/05/2023

Η Σοφία Βογιατζάκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και Πάλι και μίλησε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη. […] The post Σοφία Βογιατζάκη: Ένταση στον αέρα για τον Γιώργο Κιμούλη – «Για αυτό θα ρωτήσεις την Ζέτα Δούκα, όχι εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Βογιατζάκη: Ένταση με τον Νίκο Συρίγο τον Γιώργο Κιμούλη – «Για αυτό θα ρωτήσεις την Ζέτα Δούκα, όχι εμένα»

Η Σοφία Βογιατζάκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και Πάλι και μίλησε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη. Στην πορεία της συζήτησης τα πνεύματα οξύνθηκαν, καθώς ο Νίκος Συρίγος δεν συμφωνούσε με όσα έλεγε η ηθοποιός. «Ο κάθε άνθρωπος είναι υπεύθυνος για αυτά που λέει κι αυτά που πράττει. Για τον τρόπο που δουλεύει το μυαλό του και βγάζει τα συμπεράσματά του. Όλα θεμιτά. Ο κάθε άνθρωπος έχει την γνώμη του και την άποψή του για τα πράγματα και πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις. Η μία άποψη δεν αναιρεί την άλλη. Εγώ, αν δεν έχω προσωπική επαφή με έναν άνθρωπο, δεν μπορώ να έχω προσωπική γνώμη, επειδή άκουσα κι είπανε. Όχι, δεν το έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου και δ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χαμός με Σοφία Βογιατζάκη και Νίκο Συρίγο για τον Γιώργο Κιμούλη – «Για αυτό θα ρωτήσεις την Ζέτα Δούκα, όχι εμένα!»

Καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και Πάλι ήταν η Σοφία Βογιατζάκη και μίλησε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη, ενώ τα πνεύματα οξύνθηκαν, καθώς ο Νίκος Συρίγος δεν συμφωνούσε με όσα έλεγε η ηθοποιός.Καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και Πάλι ήταν η Σοφία Βογιατζάκη και μίλησε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη, ενώ τα πνεύματα οξύνθηκαν, καθώς ο Νίκος Συρίγος δεν συμφωνούσε με όσα έλεγε η ηθοποιός.«Ο κάθε άνθρωπος είναι υπεύθυνος για αυτά που λέει κι αυτά που πράττει. Για τον τρόπο που δουλεύει το μυαλό του […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοφία Βογιατζάκη: Ένταση στον «αέρα» για τη συνεργασία με τον Γιώργο Κιμούλη – Τι απάντησε η ηθοποιός

Η Σοφία Βογιατζάκη μίλησε για τη συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη και οι τόνοι ανέβηκαν μετά από ερωτήσεις πάνω στο θέμα από τον Νίκο Συρίγο.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»