Σφαιρόπουλος: «Οι πιθανότητες στο ματς της Κυριακής είναι 50-50»

19:48 - 20/05/2023

Σφαιρόπουλος: «Οι πιθανότητες στο ματς της Κυριακής είναι 50-50» 20/05/2023 Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος στο περιθώριο της συνάντησης της Ένωσης των Προπονητών της Euroleague αναφέρθηκε στον τελικό του Final Four της Euroleague και θυμήθηκε το αντίστοιχο ματς των δύο ομάδων του 2015. Αναλυτικά οι δηλώσεις του: «Νομίζω ότι και οι δύο ομάδες έχουν πολύ έμπειρους παίκτες και οι πιθανότητες είναι πραγματικά 50%-50% στο ματς της Κυριακής. Σε σύγκριση με τον τελικό του 2015, ωστόσο, έχουν αλλάξει πολλά πράγματα συν στη συνέχεια παίξαμε στην έδρα τους στη Μαδρίτη».

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σφαιρόπουλος: «Οι πιθανότητες είναι 50%-50% στον τελικό»

Ο Γιάννης Σφαιρόπουλος στα πλαίσια της συνάντησης της Ένωσης των Προπονητών της Euroleague έκανε λόγο στον τελικό του Final Four της Euroleague και θυμήθηκε το αντίστοιχο ματς των δύο ομάδων του 2015. Αναλυτικά οι δηλώσεις του: «Νομίζω ότι και οι δύο ομάδες έχουν πολύ έμπειρους παίκτες και οι πιθανότητες είναι πραγματικά 50%-50% στο ματς της […] The post Σφαιρόπουλος: «Οι πιθανότητες είναι 50%-50% στον τελικό» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»