Εκλογές 2023: Στην εφορευτική επιτροπή η Ευγενία Μανωλίδου – Η ανάρτηση του Αδωνη

15:38 - 21/05/2023

Μέλος της εφορευτικής επιτροπής σε εκλογικό κέντρο είναι η Ευγενία Μανωλίδου. Ο υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης, έκανε τη σχετική ανάρτηση στο Twitter. «Μέσα σε όλες μου τις επισκέψεις σε Εκλογικά Τμήματα σήμερα, πήγα και στο Εκλογικό Τμήμα που στην Εφορευτική του Επιτροπή ορίστηκε από το Πρωτοδικείο και η σύζυγος μου η Ευγενία Μανωλίδου. Οι […] Το άρθρο Εκλογές 2023: Στην εφορευτική επιτροπή η Ευγενία Μανωλίδου – Η ανάρτηση του Αδωνη εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκλογές 2023: 47χρονος έβρισε την εφορευτική επιτροπή επειδή ήθελε μόνο ψηφοδέλτια του ΠΑΣΟΚ

Επεισόδιο προκάλεσε στο εκλογικό τμήμα της Δ.Κ. Πυλώνας στη Ρόδο ένας 47χρονος. Ειδικότερα, ο 47χρονος αρνήθηκε να παραλάβει ψηφοδέλτια από την εφορευτική επιτροπή ψηφοδέλτια και των άλλων των κομμάτων πλην του ΠΑΣΟΚ, για να μπει στο παραβάν και να ψηφίσει, όπως προβλέπει ο νόμος. Παρότι τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής και ο δικαστικός αντιπρόσωπος τού εξήγησαν ότι είναι υποχρεωτική η διαδικασία παραλαβής όλων των ψηφοδελτίων και η τελική επιλογή και η ψηφοφορία πρέπει να γίνει μέσα στο παραβάν, εκείνος αντέδρασε με απειλές και ύβρεις εναντίον τους, πέταξε τα ψηφοδέλτια και αποχώρησε, σύμφωνα με τη dimokratiki. Εις βάρος του σχηματίζεται δικογραφία για διατάραξη της εκλογικής διαδικασία

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στην εφορευτική επιτροπή η Ευγενία Μανωλίδου! (φωτό)

Η Ευγενία Μανωλίδου είναι μέλος εφορευτικής επιτροπής σε εκλογικό κέντρο. Aφού ψήφισε μαζί με όλη του την οικογένεια ο υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης έκανε μία ανάρτηση το Twitter, δημοσιεύοντας και φωτογραφίες. «Σύσσωμη η οικογένεια Γεωργιάδη πήγαμε σήμερα το πρωί, πρώτα στην Εκκλησία (στην Αγία Τριάδα Εκάλης εκεί που ήταν ο αείμνηστος πατέρας μου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Στην εφορευτική επιτροπή η Ευγενία Μανωλίδου

Μέλος της εφορευτικής επιτροπής σε εκλογικό κέντρο είναι η Ευγενία Μανωλίδου. Ο υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης, έκανε τη σχετική ανάρτηση στο Twitter. «Μέσα σε όλες μου τις επισκέψεις σε Εκλογικά Τμήματα σήμερα, πήγα και στο Εκλογικό Τμήμα που στην Εφορευτική του Επιτροπή ορίστηκε από το Πρωτοδικείο και η σύζυγος μου η Ευγενία Μανωλίδου. Οι υποχρεώσεις μας προς την λειτουργία της Δημοκρατίας πρέπει να τηρούνται από όλους μας ανεξαιρέτως. Ευχαριστίες θερμές σε όλους όσους σήμερα δίνουν χρόνο, κόπο και χρήμα για να διεξαχθούν ομαλά και σωστά οι Εθνικές Εκλογές», έγραψε ειδικότερα. Μέσα σε όλες μου τις επισκέψεις σε Εκλογικά Τμήματα σήμερα, πήγα και στο Εκλογικό Τμήμα

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη