Εκλογές 2023: Η Κατερίνα Λάσπα έξω από τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ σε… θερμές αγκαλιές

21:34 - 21/05/2023

Έξω από τα γραφεία του ΠΑ.ΣΟ.Κ – ΚΙΝ.ΑΛ, στη Χαριλάου Τρικούπη βρίσκεται η Κατερίνα Λάσπα η To άρθρο Εκλογές 2023: Η Κατερίνα Λάσπα έξω από τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ σε… θερμές αγκαλιές δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκλογές 2023: Ποιες είναι οι έξι περιφέρειες που το ΠΑΣΟΚ είναι δεύτερο κόμμα

«Ανατέλλει ο ήλιος της ελπίδας, της προόδου και της προοπτικής για όλους τους Έλληνες», τόνισε ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Εκλογές 2023: Αυτές είναι οι έξι περιφέρειες που το ΠΑΣΟΚ είναι δεύτερο κόμμα

Μεγάλος κερδισμένος των εκλογών ήταν και το ΠΑΣΟΚ που κατάφερε να βγει δεύτερο κόμμα σε έξι περιφέρειες.

Διαβάστε το στο in.gr

Εκλογές 2023: Μπροστά από το ΣΥΡΙΖΑ το ΠΑΣΟΚ σε 9 από τις 59 εκλογικές περιφέρειες

Το ΠΑΣΟΚ δεν έχει καταφέρει απλά να ανεβάσει τα ποσοστά του, αλλά στις 9 από τις 59 εκλογικές περιφέρειες να ξεπεράσει το ΣΥΡΙΖΑ.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Εκλογές 2023: Αυτές είναι οι έξι περιφέρειες που το ΠΑΣΟΚ είναι δεύτερο κόμμα

Μεγάλος κερδισμένος των εκλογών ήταν και το ΠΑΣΟΚ που κατάφερε να βγει δεύτερο κόμμα σε έξι περιφέρειες.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Εκλογές 2023: Αυτές είναι οι έξι περιφέρειες που το ΠΑΣΟΚ είναι δεύτερο κόμμα

Σαρωτική ήταν η νίκη της Νέας Δημοκρατίας στις εκλογές με πάνω από 21 μονάδες διαφορά και τον ΣΥΡΙΖΑ να βρίσκεται στη δεύτερη θέση.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»