Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Λίγο απρόβλεπτο το αποτέλεσμα, το είχα αλλιώς στο μυαλό μου»

00:16 - 22/05/2023

Στον Αντώνη Σρόιτερ και στον μαραθώνιο ενημέρωσης του Alpha για τις εκλογές 2023 μίλησε η Δήμητρα To άρθρο Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Λίγο απρόβλεπτο το αποτέλεσμα, το είχα αλλιώς στο μυαλό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Λίγο απρόβλεπτο το αποτέλεσμα, το είχα αλλιώς στο μυαλό μου»

Η Δήμητρα Παπαδοπούλου λίγη ώρα...

Διαβάστε το στο Zougla

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Λίγο απρόβλεπτο το αποτέλεσμα»

Η αγαπημένη ηθοποιός σχολίασε με τον δικό της χαρακτηριστικό τρόπο τα αποτελέσματα των εκλογών.

Διαβάστε το στο in.gr

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Λίγο απρόβλεπτο το αποτέλεσμα, το είχα αλλιώς στο μυαλό μου»

Η Δήμητρα Παπαδοπούλου λίγη ώρα μετά τα αποτελέσματα και την συντριπτική νίκη της Νέας Δημοκρατίας έναντι του ΣΥΡΙΖΑ μίλησε σε ζωντανή σύνδεση στον μαραθώνιο ενημέρωσης του Alpha. «Το αποτέλεσμα, εντάξει, ήταν λίγο απρόβλεπτο γιατί κάπως αλλιώς το είχα στο μυαλό μου. Κάπως αλλιώς οι δημοσκοπήσεις τα παρουσίαζαν διαφορετικά και το αντιλήφθηκα κι εγώ ότι θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»