Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του»

10:34 - 22/05/2023

Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα για τη σημερινή πολιτική κατάσταση, ενώ είπε μια αρκετά σκληρή φράση […] The post Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του»

Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου μίλησε...

Διαβάστε το στο Zougla

Δήμητρα Λιάνη: Ο Ανδρέας Παπανδρέου δε θα άφηνε τον Ανδρουλάκη ούτε τα κορδόνια του να δέσει

Τι είπε η τελευταία σύζυγος του Ανδρέα Παπανδρέου για την κατάσταση στο σημερινό ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ και τον πρόεδρό του.

Διαβάστε το στο in.gr

Λιάνη για Ανδρουλάκη: Δεν νομίζω ότι ο Ανδρέας Παπανδρέου θα τον άφηνε ποτέ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του

Ντυμένη στα πράσινα, η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, χθες Κυριακή (21/05) βρέθηκε στο εκλογικό τμήμα προκειμένου να ψηφίσει. Η κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα του Alpha συνάντησε την Δήμητρα Λιάνη η οποία σχολίασε με καυστικό τρόπο τον νυν αρχηγό του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη. «Είναι υποχρέωση του κάθε πολίτη να ψηφίζει. Είναι η μέρα που μιλάει ο λαός. Όλα αυτά τα χρόνια, έχω δηλώσει ότι δεν με εκφράζει το υπάρχων πολιτικό σκηνικό» ανέφερε αρχικά. Σε ερώτηση αν έχει σκεφτεί να ασχοληθεί ενεργά με την πολιτική σκηνή, η Δήμητρα Λιάνη τόνισε πως: «Δεν υπάρχει πολιτικός χώρος σήμερα που να με εκφράζει οπότε… νιώθω πολιτικά ορφανή» ενώ σχολίασε και τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη. «

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του»

Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» για τη σημερινή πολιτική κατάσταση, ενώ είπε μια αρκετά σκληρή φράση για τον νυν αρχηγό του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη. «Δεν με εκφράζει κανένα κόμμα σήμερα, είμαι πολιτικά ορφανή», είπε η Δήμητρα Λιάνη και στη συνέχεια ανέφερε: «Τον σημερινό αρχηγό δεν νομίζω ότι ο Ανδρέας Παπανδρέου θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας Παπανδρέου δε θα άφηνε τον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ ούτε τα κορδόνια του να δέσει»

Tα εκλογικά της δικαιώματα πήγε να ασκήσει χθες 21/5 η Δήμητρα Λιάνη και η κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα” με τον δημοσιογράφο Αλέξη Μπαρτσώκα να βρίσκονται έξω από το εκλογικό κέντρο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας Παπανδρέου δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του»

Στην εκπομπή Super Κατερίνα, μίλησε η  Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, για τη σημερινή πολιτική κατάσταση, ενώ αναφέρθηκε με σκληρά λόγια στον αρχηγό του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη.Στην εκπομπή Super Κατερίνα, μίλησε η  Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, για τη σημερινή πολιτική κατάσταση, ενώ αναφέρθηκε με σκληρά λόγια στον αρχηγό του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη.«Δεν με εκφράζει κανένα κόμμα σήμερα, είμαι πολιτικά ορφανή», είπε η Δήμητρα Λιάνη. Και στη συνέχεια ανέφερε: «Τον σημερινό αρχηγό δεν νομίζω ότι ο Ανδρέας Παπανδρέου θα τον άφηνε ποτέ να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας Παπανδρέου δε θα άφηνε τον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ ούτε τα κορδόνια του να δέσει»

Tα εκλογικά της δικαιώματα πήγε να ασκήσει χθες 21/5 η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου και η κάμερα To άρθρο Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας Παπανδρέου δε θα άφηνε τον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ ούτε τα κορδόνια του να δέσει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δήμητρα Λιάνη: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια του»

Για τη Δήμητρα Λιάνη αν υπήρχε ο Ανδρέας Παπανδρέου στο ΠΑΣΟΚ όλα θα ήταν διαφορετικά Μετά τα αποτελέσματα των εκλογών η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου παραχώρησε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» για την πολιτική κατάσταση που επικρατεί στην πολιτική σκηνή, χαρακτηρίζοντας μάλιστα τον εαυτό της «πολιτικά ορφανή». Μεταξύ άλλων έριξε «πυρά» στον νυν πρόεδρο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λιάνη: Τον Ανδρουλάκη ο Ανδρέας δεν θα τον άφηνε να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του

Σε μια σκληρή δήλωση κατά του Νίκου Ανδρουλάκη προχώρησε σήμερα η Δήμητρα Λιάνη – Παπανδρέου.Σε μία δήλωση που μάλλον θα γίνει viral προχώρησε η Δήμητρα Λιάνη – Παπανδρέου κατά του Νίκου Ανδρουλάκη. Η σύζυγος του Ανδρέα Παπανδρέου, για τον οποίο προκλήθηκε μεγάλη προεκλογική συζήτηση, τόνισε πως «τον σημερινό αρχηγό δεν νομίζω ότι ο Ανδρέας Παπανδρέου θα τον άφηνε ποτέ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του». Μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα» η Δήμητρα Λιάνη – Παπανδρέου για τη σημερινή πολιτική κατάσταση, τόνισε επίσης πως «δεν με εκφράζει κανένα κόμμα σήμερα, είμαι πολιτικά ορφανή». ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 2023  

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Δήμητρα Παπανδρέου: «Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να….»

Δήμητρα Παπανδρέου: «Δεν υπάρχει πολιτικός χώρος που να με εκφράζει, οπότε νιώθω πολιτικά ορφανή»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Δήμητρα Λιάνη: "Ο Ανδρέας δεν θα άφηνε τον σημερινό αρχηγό του ΠΑΣΟΚ να δέσει ούτε τα κορδόνια των παπουτσιών του"

"Δεν με εκφράζει κανένα κόμμα σήμερα, είμαι πολιτικά ορφανή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»