Μαρία Μενούνος: Όταν έμαθα πως έχω καρκίνο στο πάγκρεας, σκεφτόμουν πως δεν θα ζήσω για να γνωρίσω το παιδί μου

17:32 - 22/05/2023

Για την εμπειρία της ως εγκυμονούσα μίλησε η Μαρία Μενούνος, καθώς η ίδια είναι έγκυος στο πρώτο της παιδί. Η Μαρία Μενούνος και ο άντρας της περιμένουν ένα κοριτσάκι, το οποίο θα έρθει στον κόσμο σε λίγους μήνες. Παραχωρώντας μια συνέντευξη στην εκπομπή «Super Κατερίνα» με την Κατερίνα Καινούργιου, η Μαρία Μενούνος ανέφερε αρχικά για το πόσο χαρούμενη είναι που βρίσκεται στην Ελλάδα. «Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαστε ξανά την Ελλάδα και τώρα πια είμαι πραγματική Ελληνίδα. Ήρθαμε και για τον Μαραθώνιο, θέλουμε να καλέσουμε όλο τον κόσμο στον αυθεντικό Μαραθώνιο», είπε αρχικά. Η Μαρία Μενούνος, όντας έγκυος στο πρώτο της παιδί, είπε χαρακτηριστικά πως «έρχεται το κοριτσάκι μας το καλοκαίρι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ανοιξιάτικες δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους μέσα στη φύση

«Σκύλος στο δρόμο»: Μία διαφορετική γιορτή για τα αδέσποτα

Οι σχέσεις, οι διαδρομές, τα σχέδια, η συνεννόηση, τα λάθος μηνύματα και τα ονόματα για τις αντικαταστάσεις στο Μαξίμου

Ο τρόπος που τρως το τοστ λέει πολλά για την προσωπικότητα σου

Έβαλε filler στα χείλη και το πρόσωπο της πρήστηκε τόσο που δεν μπορούσε να πάρει ανάσα

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 29/3/2024