Πένυ Αγοραστού στον Αρναούτογλου: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

09:04 - 24/05/2023

Για την πίστη της στον Θεό μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο The 2Night Show η To άρθρο Πένυ Αγοραστού στον Αρναούτογλου: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πένυ Αγοραστού: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

«Μου είπε η Κατερίνα Διδασκάλου ότι πήγε και της απάντησα πως θέλω και εγώ» είπε η Τασούλα από τη σειρά «Μαύρο Ρόδο» - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πένυ Αγοραστού: Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι, αλλά δεν θα το έκανα

Η ηθοποιός Πένυ Αγοραστού ήταν καλεσμένη στην εκπομπή [ου παρουσιάζει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, και με αφορμή τη συμμετοχή της στη σειρά «Μαύρο Ρόδο» αναφέρθηκε στη πίστη της στον Θεό. «Πιστεύω, πηγαίνω στην εκκλησία, ανάβω το κεράκι μου, τα πάω πολύ καλά με τη θρησκεία. Μου έχει περάσει από το μυαλό να πάω στο μοναστήρι. Για ... Περισσότερα To άρθρο Πένυ Αγοραστού: Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι, αλλά δεν θα το έκανα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πένυ Αγοραστού: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

«Τα πάω πολύ καλά με τη θρησκεία», παραδέχεται.

Διαβάστε το στο in.gr

Η Πένυ Αγοραστού αποκαλύπτει: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2Night Show  ήταν το βράδυ της Τρίτης η Πένυ Αγοραστού. Η ηθοποιός που φέτος παίζει στο «Μαύρο Ρόδο» στο Mega αποκάλυψε ότι της είχε περάσει από το μυαλό να πάει σε μοναστήρι. Συγκεκριμένα, η Πένυ Αγοραστού είπε: «Πιστεύω, πηγαίνω στην εκκλησία, ανάβω το κεράκι μου, τα πάω πολύ καλά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πένυ Αγοραστού: “Tα πάω καλά με τη θρησκεία – Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι”

Η Πένυ Αγοραστού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου “The 2Night Show” και μίλησε τόσο για την καριέρα της και το πέρασμα από το καλλιτεχνικό ρεπορτάζ στην υποκριτική όσο και για τη σχέση της με τη θρησκεία. Η γνωστή ηθοποιός, η οποία πρωταγωνιστεί στη σειρά “Μαύρο Ρόδο” ανέφερε πως έχει καλή σχέση με τη θρησκεία, […] The post Πένυ Αγοραστού: “Tα πάω καλά με τη θρησκεία – Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Πένυ Αγοραστού: «Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

«Μου είπε η Κατερίνα Διδασκάλου ότι πήγε και της απάντησα πως θέλω και εγώ» είπε η Τασούλα από τη σειρά «Μαύρο Ρόδο»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Πένυ Αγοραστού: "Μου είχε περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι"

"Μου είπε η Κατερίνα Διδασκάλου ότι πήγε και της απάντησα πως θέλω και εγώ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Πένυ Αγοραστού: «Μου έχει περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι»

Η Πένυ Αγοραστού μίλησε για την επαγγελματική διαδρομή της, το πέρασμα από το καλλιτεχνικό ρεπορτάζ στην υποκριτική και σχολίασε την τηλεόραση του «σήμερα». Επίσης, μίλησε για τη «μετάβασή» της από την κωμωδία στο δράμα, με τον ρόλο της στο «Μαύρο Ρόδο» και ανάμεσα σε άλλα αποκάλυψε αν θα έμπαινε ποτέ σε μοναστήρι. «Πιστεύω, πηγαίνω στην […] The post Πένυ Αγοραστού: «Μου έχει περάσει από το μυαλό να πάω σε μοναστήρι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αλέξης Κούγιας: Η πρώτη αντίδραση μετά την καταδικαστική απόφαση για τη Ρούλα Πισπιρίγκου – «Τεράστιο δικαστικό σκάνδαλο»

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την περιπέτεια της υγείας του – «Πλέον βλέπω τη ζωή με άλλα μάτια»

Η Μαρία Αντωνά για τον γάμο της με τον Άρη Σοϊλέδη: «Τον συζητάμε, δε λέω ημερομηνία γιατί θα γίνω γραφική»

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ξεκαθαρίζει για τον Γιάννη Πλούταρχο – «Εννοείται ότι έκανε πλάκα, μην ψάχνεστε»

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου