Κατερίνα Λάσπα σε Γιώργο Λιάγκα: «Έχεις ένα ταλέντο να εξοντώνεις τις συμπαρουσιάστριες»

12:28 - 24/05/2023

Καλεσμένη στο «Πρωινό» ήταν σήμερα η Κατερίνα Λάσπα, σε μια εφ όλης της ύλης συνέντευξη στον Γιώργο Λιάγκα. Οι δυο […] The post Κατερίνα Λάσπα σε Γιώργο Λιάγκα: «Έχεις ένα ταλέντο να εξοντώνεις τις συμπαρουσιάστριες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Λάσπα σε Γιώργο Λιάγκα: «Με φλερτάρεις; – Μην κουνιέσαι γιατί νιώθω δονήσεις»

Η Κατερίνα Λάσπα βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, «Το Πρωινό», όπου και μίλησε για την προσωπική της ζωή. Ωστόσο, η ατμόσφαιρα μεταξύ της Λάσπα και του Λιάγκα ήταν ηλεκτρισμένη, καθώς ένας μεταξύ τους διάλογος έδειξε πως οι δυο τους γνωρίζονταν από παλιά. Καθώς η Λάσπα έμπαινε στο πλατό της εκπομπής, ο Γιώργος Λιάγκας την εκθείασε, λέγοντάς της «μα, τι ωραία γυναίκα! Όμορφη, έξυπνη…». Όλα αυτά ξύπνησαν μνήμες από τα παλιά στη Λάσπα, η οποία έκανε μια αναδρομή στο παρελθόν. Στη συνέχεια, οι δυο τους αντάλλαξαν τις εξής κουβέντες: Κατερίνα Λάσπα: Μου τα λες πολύ ωραία. Με φλερτάρεις; Γιώργος Λιάγκας: Όχι δεν σε φλερτάρω. Κ. Λ.: Παλιά; Γ. Λ.: Σε φλέρταρα παλιά; Κ. Λ.: Θυμάσαι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Το φλερτ του Λιάγκα στην Λάσπα στον «αέρα»: «Έχεις ταλέντο να εξοντώνεις τις συμπαρουσιάστριες» – «Πάλι χυλόπιτα»

Χαλαρή διάθεση και όρεξη για μπόλικα πειράγματα είχε η Κατερίνα Λάσπα η οποία φιλοξενήθηκε το πρωί της Τετάρτης (24/05) στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό» και παραχώρησε συνέντευξη στον Γιώργο Λιάγκα. Στην αρχή της συζήτησής τους και όταν η Κατερίνα Λάσπα μπήκε στο πλατό, ο Γιώργος Λιάγκας δεν έκρυψε το θαυμασμό του στο πρόσωπό του ενώ αποκάλυψε πως από παλιά του άρεσε αλλά δεν την φλέρταρε για να μην… φάει χυλόπιτα καθώς εκείνη δεν του είχε δώσει το «πράσινο» φως για να κάνει κάτι τέτοιο. Στην συνέχεια της συζήτησής τους αναφέρθηκε το ενδεχόμενο να συμπαρουσιάσουν το «Πρωινό».«Κι εγώ είμαι με τα δύο πόδια, κάνω και ψυχαγωγία, κάνω και ενημέρωση. Σε θεωρώ μια αντίστοιχη περίπτωση» είπε ο Γιώ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Λάσπα σε Γιώργο Λιάγκα: «Με φλερτάρεις; – Μην κουνιέσαι γιατί νιώθω δονήσεις»

ΗΚατερίνα Λάσπα βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, «Το Πρωινό», όπου και μίλησε για την προσωπική της ζωή. Ωστόσο, η ατμόσφαιρα μεταξύ της Λάσπα και του Λιάγκα ήταν ηλεκτρισμένη, καθώς ένας μεταξύ τους διάλογος έδειξε πως οι δυο τους γνωρίζονταν από παλιά. Καθώς η Λάσπα έμπαινε στο πλατό της εκπομπής, ο Γιώργος Λιάγκας την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λάσπα σε Λιάγκα: "Έχεις ένα ταλέντο να εξοντώνεις τις συμπαρουσιάστριες"

"Λέω να μη βάλω συμπαρουσιάστρια του χρόνου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»