Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Eίτε συνεχίσει είτε όχι στην εκπομπή o Σάββας Πούμπουρας πιθανόν θα έχουμε καλές σχέσεις»

08:16 - 25/05/2023

Σε βραδινή της έξοδο συνάντησαν οι δημοσιογράφοι την Ελιάνα Χρυσικοπούλου, η οποία ρωτήθηκε για την συνεργασία της με την Ελένη […] The post Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Eίτε συνεχίσει είτε όχι στην εκπομπή o Σάββας Πούμπουρας πιθανόν θα έχουμε καλές σχέσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Eίτε συνεχίσει είτε όχι στην εκπομπή o Σάββας Πούμπουρας πιθανόν θα έχουμε καλές σχέσεις»

«Ούτε ασχολούμαι, ούτε ρωτώ κι ούτε έρχονται και μου τα λένε» δήλωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Eίτε συνεχίσει είτε όχι στην εκπομπή o Σάββας Πούμπουρας πιθανόν θα έχουμε καλές σχέσεις»

Την Ελιάνα Χρυσικοπούλου συνάντησαν οι κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών, το βράδυ της Τετάρτης, και οι δημοσιογράφοι την ρώτησαν για την συνεργασία της με την Ελένη Μενεγάκη και την παρουσία του Σάββα Πούμπουρα στην εκπομπή. «Δεν έχουν γίνει συζητήσεις γιατί εγώ, όπως ξέρετε, είμαι στην «Ελένη». Έχουμε αυτήν την σχέση φοβερής εμπιστοσύνης κι αγάπης και δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»