Ηλίας Κασιδιάρης: «Θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος στην Α’ Αθήνας στις εκλογές της 25ης Ιουνίου»

10:04 - 25/05/2023

«Στις εκλογές της 25ης Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία ΕΛΛΗΝΕΣ», ανακοίνωσε σήμερα (25.05.2023) ο Ηλίας Κασιδιάρης. «Η δήλωση της υποψηφιότητας μου θα βασιστεί στις προβλέψεις του εκλογικού νόμου και στην γνωμοδότηση Αλιβιζάτου: ” Αν ο Κασιδιάρης και οι φίλοι του εμφανισθούν ως «συνασπισμός ανεξαρτήτων» …

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασιδιάρης: Θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος Α΄ Αθηνών στις εκλογές

Ως ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών, με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία «Έλληνες», θα συμμετέχει στις εκλογές της 25ης Ιουνίου ο Ηλίας Κασιδιάρης.Ως ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών, με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία «Έλληνες», θα συμμετέχει στις εκλογές της 25ης Ιουνίου ο Ηλίας Κασιδιάρης.Όπως αναφέρει σε δήλωσή του, θα βασιστεί στις προβλέψεις του εκλογικού νόμου και στην γνωμοδότηση Αλιβιζάτου, που λέει πως «αν ο Κασιδιάρης και οι φίλοι του εμφανισθούν ως “συνασπισμός ανεξαρτήτων” και όχι ως κόμμα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλίας Κασιδιάρης: «Στις 25 Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος»

«Στις εκλογές της 25ης Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία ΕΛΛΗΝΕΣ», ανακοίνωσε σήμερα Πέμπτη (25/5) ο Ηλίας Κασιδιάρης. Στη δήλωσή του ο πρώην βουλευτής της Χρυσής Αυγής αναφέρει: «Η δήλωση της υποψηφιότητας μου θα βασιστεί στις προβλέψεις του εκλογικού νόμου και στη γνωμοδότηση Αλιβιζάτου: ”Αν […] The post Ηλίας Κασιδιάρης: «Στις 25 Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος» appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Ηλίας Κασιδιάρης: Στις εκλογές της 25ης Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών με τους «Έλληνες»

Τι αναφέρει σε δήλωσή του

Διαβάστε το στο news.gr

Κασιδιάρης: Δηλώνει ότι θα είναι ανεξάρτητος υποψήφιος στην Α’ Αθηνών

O Ηλίας Κασιδιάρης δηλώνει ότι θα είναι «ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία ΕΛΛΗΝΕΣ»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κασιδιάρης: «Θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος στην Α’ Αθηνών»

Νέο τρόπο αναζητά ο Ηλίας Κασιδιάρης προκειμένου να κατέβει στις εκλογές της 25ης Ιουνίου. 

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Κασιδιάρης: Στις 25 Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών

Ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών με τον συνασπισμό Ανεξαρτήτων Υποψηφίων υπό την επωνυμία ΕΛΛΗΝΕΣ θα είναι ο Ηλίας Κασιδιάρης σύμφωνα με ανακοίνωσή του. Όπως τονίζει σε δήλωση της υποψηφιότητάς του, «θα βασιστεί στις προβλέψεις του εκλογικού νόμου και στην γνωμοδότηση Αλιβιζάτου». Ολόκληρη η ανακοίνωση του Ηλία Κασιδιάρη «Στις εκλογές της 25ης Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος […] The post Κασιδιάρης: Στις 25 Ιουνίου θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος βουλευτής Α’ Αθηνών appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Εκλογές 2023 – Kασιδιάρης: Θα είμαι ανεξάρτητος υποψήφιος

«Η δήλωση της υποψηφιότητας μου θα βασιστεί στις προβλέψεις του εκλογικού νόμου και στην γνωμοδότηση Αλιβιζάτου»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»