Σβαρτσενέγκερ: Η τραυματική εμπειρία της κόρης του όταν τον είδε στον «Εξολοθρευτή»

13:56 - 25/05/2023

Η μόλις ενός έτους Κάθριν, είδε τον μπαμπά Άρνολντ Σβαρτσενέγκερ, με μισό πρόσωπο στα γυρίσματα του «Εξολοθρευτή 2».

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σβαρτσενέγκερ: Η τραυματική εμπειρία της κόρης του όταν τον είδε στον «Εξολοθρευτή»

Η μόλις ενός έτους Κάθριν, είδε τον μπαμπά Άρνολντ Σβαρτσενέγκερ, με μισό πρόσωπο στα γυρίσματα του «Εξολοθρευτή 2».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Η τραυματική εμπειρία της κόρης του Σβαρτσενέγκερ στα γυρίσματα του «Εξολοθρευτής 2» – «Είχε φρικάρει»

Ο Άρνολντ Σβαρτσενέγκερ έδωσε συνέντευξη με αφορμή τη νέα τηλεοπτική σειρά «Fubar» που πρωταγωνιστεί μαζί με την κόρη του Katherine, αναφέροντας πως όταν ήταν μικρή έζησε μια τραυματική εμπειρία στα γυρίσματα της ταινίας «Εξολοθρευτής 2». Όπως αναφέρει το movieweb.com, ο Χολυγουντιανός ηθοποιός ανέφερε πως το 1991 η κόρη του ήταν ενός έτος και την έφεραν στο πλατό. Τότε, είδε τον πατέρα της με μισό πρόσωπο μέσα στα αίματα, αφού εκείνος υποδύονταν ένα cyborg. «Νομίζω ότι σιγά σιγά εκτέθηκαν σε αυτό. Έτσι, ακόμη και όταν η κόρη μου, η Κάθριν, ήταν ενός έτους, η Μαρία την έφερε στο πλατό. Θυμάμαι ότι με βλέπει με αυτό το μισό κρανίο, με αίμα να τρέχει, μισό άνθρωπο, ξέρετε, το πρόσωπό μου. Φ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση