Νέο Ηράκλειο: Άγριο bullying σε 7χρονη μέσα σε σχολείο – Όλα ανοιχτά, λέει η ΕΛΑΣ

07:48 - 26/05/2023

Μία περίεργη καταγγελία για bullying μέσα σε σχολείο στο Νέο Ηράκλειο, Αττικής εξετάζει τις τελευταίες ώρες η ΕΛ.ΑΣ.Σοκ προκαλεί η νέα υπόθεση bullying με θύμα 7χρονη μαθήτρια, η οποία σύμφωνα με την καταγγελία του πατέρα της, βρέθηκε δεμένη και φιμωμένη στις τουαλέτες δημοτικού σχολείου στο Νέο Ηράκλειο, Αττικής. «Ήμουν στη δουλειά μου και πήρε η μαμά του παιδιού να μου πει ότι η κόρη μας βρέθηκε στις τουαλέτες του σχολείου δεμένη και με ταινία στο στόμα. Όταν έφτασα στο σχολείο, ενημερώθηκα ότι το περιστατικό είχε συμβεί 2 ώρες νωρίτερα» επεσήμανε ο πατέρας της 7χρονης, σύμφωνα με το Mega. Ο πατέρας της 7χρονης ανέφερε επίσης πως το παιδί που πηγαίνει πρώτη δημοτικό, ήταν πολύ συγχυσμένο. «Μας

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέο Ηράκλειο: Δεύτερη καταγγελία άγριου bullying στο σχολείο της 7χρονης – Μητέρα αγοριού καταθέτει στη ΓΑΔΑ

Νέο Ηράκλειο: Νέα καταγγελία άγριου bullying έρχεται στο φως για το δημοτικό σχολείο στα βόρεια προάστια. Την ώρα που η υπόθεση της 7χρονης διερευνάται, η μητέρα ενός άλλου παιδιού έχει μεταβεί στη ΓΑΔΑ. Ειδικότερα, η μητέρα του αγοριού, καταγγέλλει ότι ο γιος της δέχθηκε επίθεση χθες, Πέμπτη 25 Μαΐου. Σήμερα (26/5) έχει μεταβεί στη ΓΑΔΑ όπου εξετάζεται από […] Το άρθρο Νέο Ηράκλειο: Δεύτερη καταγγελία άγριου bullying στο σχολείο της 7χρονης – Μητέρα αγοριού καταθέτει στη ΓΑΔΑ εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά