Άντζυ Σαμίου: Πληρωμένη απάντηση από νεαρό ΑμεΑ – «Αυτό που είπατε είναι ξεκάθαρη προσβολή προς τα άτομα με αναπηρία»

09:32 - 26/05/2023

Απάντηση στην Άντζυ Σαμίου έδωσαν ένας νεαρός ΑμεΑ και η σύζυγός του, επίσης άτομο με αναπηρία. Η γνωστή τραγουδίστρια, σε τηλεοπτική συνέντευξη στην εκπομπή του Alpha “Super Κατερίνα” δύο μέρες μετά τις εκλογές, ότι είδε άτομα με αναπηρία να οδηγούνται στις κάλπες από τους γονείς τους για “να ψηφίσουν εκείνοι για λογαριασμό τους”. “Αδιανόητο. Εγώ ήμουν εκλογικός […] The post Άντζυ Σαμίου: Πληρωμένη απάντηση από νεαρό ΑμεΑ – «Αυτό που είπατε είναι ξεκάθαρη προσβολή προς τα άτομα με αναπηρία» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Φροντίδα ποδιών πριν το καλοκαίρι:Πως θα τα περιποιηθείς σωστά για να φορέσεις τα αγαπημένα σου σανδάλια!

“Τι ντύθηκε;” Κράξιμο στην Ελίζαμπεθ Ελέτσι,πως βγήκε στη Βουλιαγμένη με τον Νεκτάριο και έγινε θέαμα

Τον ξεμπρόστιασε η Κατερίνα Καινούργιου: “Για ποιο λόγο μου στέλνει μηνύματα ο Γιώργος Λιάγκας;”

Και ξαφνικά όλα τα κορίτσια της μόδας διακοσμούν το σπίτι τους με 5 χρώματα – Το κάνουν να μοιάζει ακριβό

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη