Γιάννης Αϊβάζης για Μαρία Κορινθίου: «Γνωριστήκαμε όταν είχαμε και οι δύο σχέση»

10:04 - 26/05/2023

Ο Γιάννης Αϊβάζης μίλησε για τη γνωριμία και τον έρωτα του με τη Μαρία Κορινθίου στην To άρθρο Γιάννης Αϊβάζης για Μαρία Κορινθίου: «Γνωριστήκαμε όταν είχαμε και οι δύο σχέση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αϊβάζης για Μαρία Κορινθίου: Όταν γνωριστήκαμε, είχαμε και οι δύο σχέση (Βίντεο)

«Βγαίναμε μόνο κι υπήρχε αυτή η έλξη, μέχρι που κάποια στιγμή αποκλειστήκαμε σε ένα φαγητό στα χιόνια» περιέγραψε ο ηΓιάννης Αϊβάζης - Δείτε το βίντεο με όλα όσα είπε για την γνωριμία του με την Μαρία Κορινθίου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιάννης Αϊβάζης: «Γνωριστήκαμε με τη Μαρία Κορινθίου όταν είχαμε και οι δύο σχέση»

Στην εκπομπή «Μαμά – δες»...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιάννης Αϊβάζης: «Γνωριστήκαμε με τη Μαρία Κορινθίου όταν είχαμε και οι δύο σχέση»

Στην εκπομπή «Μαμά – δες», στην ΕΡΤ 2 μίλησε ο Γιάννης Αϊβάζης, ο οποίος αναφέρθηκε στη γνωριμία και τον έρωτα του με τη Μαρία Κορινθίου ενώ αποκάλυψε στην Τζένη Θεωνά ότι όταν γνωρίστηκε με τη γυναίκα της ζωής του, βρίσκονταν και οι δύο σε σχέση. «Γνωριστήκαμε στην Κύπρο όταν εγώ ήμουν σε μία παράσταση του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αϊβάζης για Κορινθίου: "Όταν γνωριστήκαμε, είχαμε και οι δύο σχέση"

"Βγαίναμε μόνο κι υπήρχε αυτή η έλξη, μέχρι που κάποια στιγμή αποκλειστήκαμε σε ένα φαγητό στα χιόνια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»