Κάτια Ταραμπάνκο: «Μετά το GNTM δέχθηκα bullying και πολλή κακία»

10:46 - 26/05/2023

Η Κάτια Ταραμπάνκο μίλησε στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και στον Σαράντη Μαριέττη για όλους και για όλα. Το μοντέλο και […] The post Κάτια Ταραμπάνκο: «Μετά το GNTM δέχθηκα bullying και πολλή κακία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάτια Ταραμπάνκο: «Μετά το GNTM δέχτηκα bullying και πολλή κακία»

«Την προσωπική μου ζωή τη μοιραζόμουν απλόχερα με τον κόσμο» είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κάτια Ταραμπάνκο: Μετά το GNTM δέχθηκα bullying και πολλή κακία

“Ο Δημήτρης Σκουλός με είδε στην παραλία και με πρότεινε στην παραγωγή για το GNTM” δήλωσε η Κάτια Ταραμπάνκο. Η Κάτια Ταραμπάνκο μίλησε στο Mega Καλημέρα και στον Σαράντη Μαριέττη για την εμπειρία της από το GNTM και την προσωπική της ζωή. «Ο Δημήτρης Σκουλός με είδε στην παραλία και με πρότεινε στην παραγωγή για ... Περισσότερα To άρθρο Κάτια Ταραμπάνκο: Μετά το GNTM δέχθηκα bullying και πολλή κακία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κάτια Ταραμπάνκο: Δέχτηκα μπούλινγκ και πολλή κακία μετά τη λήξη του GNTM

Η πρώην παίκτρια – και κατά το ήμισυ – νικήτρια του GNTM, Κάτια Ταραμπάνκο, μίλησε για την ζωή της αλλά και για το πώς έχει βιώσει τη διασημότητα που έχει λάβει μετά το παιχνίδι. Το GNTM της εξασφάλισε την αναγνώριση, καθώς το ευρύ κοινό τη γνώρισε μέσα από τον διαγωνισμό μοντέλων. Δίνοντας μια συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» με την Ελεονώρα Μελέτη, η Κάτια Ταραμπάνκο αναφέρθηκε στο πώς αποφάσισε να συμμετάσχει στο παιχνίδι. «Το GNTM ήρθε σαν έκπληξη στη ζωή μου. Έκανα ένα μπάνιο στη θάλασσα, εκεί είδα τον κύριο Σκουλό, που είχε φωτογράφιση, και έδωσε το τηλέφωνό μου στην παραγωγή της εκπομπής. Με πήραν τηλέφωνο, πήγα για κάστινγκ και ξαφνικά έγινε ό,τι έγινε». «Ήταν σοβαρό σχολεί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κάτια Ταραμπάνκο: «Μετά το GNTM δέχτηκα bullying και πολλή κακία»

H Kάτια Ταραμπάνκο έδωσε συνέντευξη κι αναφέρθηκε στο GNTM, τον τρόπο, με τον οποίο μπήκε στον διαγωνισμό, αλλά και το bullying που έχει δεχτεί.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κάτια Ταραμπάνκο: "Μετά το GNTM δέχτηκα bullying και πολλή κακία"

Τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»