Ελένη Τσολάκη: «Στον δικό μου γάμο σκεφτόμουν ότι δε θα τα ανεβάσει κανείς αυτά και την άλλη μέρα τον είδα σε όλα τα site»

10:46 - 28/05/2023

Με αφορμή τον γάμο του Πάνου Μουζουράκη και της Μαριλούς Κόζαρη και τα στιγμιότυπα που ανέβηκαν To άρθρο Ελένη Τσολάκη: «Στον δικό μου γάμο σκεφτόμουν ότι δε θα τα ανεβάσει κανείς αυτά και την άλλη μέρα τον είδα σε όλα τα site» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Τσολάκη: «Στον δικό μου γάμο σκεφτόμουν ότι δε θα τον ανεβάσει κανείς και την άλλη μέρα τον είδα σε όλα τα site»

Με αφορμή τον γάμο του Πάνου Μουζουράκη και της Μαριλούς Κόζαρη και τα στιγμιότυπα που ανέβηκαν στα social media από το γλέντι τους, η Ελένη Τσολάκη αναφέρθηκε σήμερα στον δικό της γάμο. Η παρουσιάστρια του Open Weekend ανέφερε πως ήταν αναπόφευκτο το να ανέβουν τέτοια στιγμιότυπα όταν υπάρχουν τα social media και θυμήθηκε πως και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Τσολάκη: «Σκεφτόμουν ότι δεν θα ανεβάσει κανείς τον γάμο μου και την άλλη μέρα τον είδα σε όλο στα site»

Στον γάμο του Πάνου Μουζουράκη και της Μαριλούς Κόζαρη αναφέρθηκε η Ελένη Τσολάκη, κάνοντας ένα σχόλιο και για τον δικό […] The post Ελένη Τσολάκη: «Σκεφτόμουν ότι δεν θα ανεβάσει κανείς τον γάμο μου και την άλλη μέρα τον είδα σε όλο στα site» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Έλλη Στάη: Θα γίνει γιαγιά για τρίτη φορά

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)