Μαρία Μενούνος: Γονατισμένη προσεύχεται στον Άγιο Νεκτάριο – «Άκουσα έναν τεράστιο κρότο και άρχισα να ουρλιάζω, “τον ακούω” – Έκλαιγα με λυγμούς»

05:00 - 01/06/2023

Συγκλονίζει η Μαρία Μενούνος στη νέα της ανάρτηση από την επίσκεψή της στον Άγιο Νεκτάριο στην Αίγινα. Η παρουσιάστρια που περιμένει παιδί μέσω παρένθετης μητέρας πρόσφατα αποκάλυψε πως διαγνώσθηκε με καρκίνο στο πάγκρεας όπου και υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση («Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;» δήλωσε χαρακτηριστικά για την ιδιαίτερη περίοδο που διανύει), ενώ λίγα χρόνια νωρίτερα είχε καλοήθη όγκο στον εγκέφαλο. Η επίσκεψή της στον Άγιο Νεκτάριο της Αίγινας, ήταν ουσιαστικά ένα τάμα που έγινε πραγματικότητα, όπως περιγράφει στην ανάρτησή της, στην οποία τη βλέπουμε γονατισμένη να προσεύχεται… «Ήθελα να πω ευχαριστώ για όλα τα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μενούνος: Γονάτισε μπροστά στον τάφο του Αγίου Νεκταρίου στην Αίγινα – «Άκουσα ένα τεράστιο κρότο και άρχισα να ουρλιάζω τον ακούω»

Η Μαρία Μενούνος βρέθηκε στην Ελλάδα, για να επισκεφτεί τον Άγιο Νεκτάριο στην Αίγινα. Σε δημοσίευση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό, εξήγησε πως ήθελε να ευχαριστήσει τον Άγιο, τον οποίο θεωρεί προστάτη της οικογένειάς της για τα «θαύματα και τις θεραπείες», με τις οποίες τους ευλόγησε.Η Μαρία Μενούνος βρέθηκε στην Ελλάδα, για να επισκεφτεί τον Άγιο Νεκτάριο στην Αίγινα. Σε δημοσίευση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό, εξήγησε πως ήθελε να ευχαριστήσει τον Άγιο, τον οποίο θεωρεί προστάτη της οικογένειάς της για τα «θαύματα και τις θεραπείες», με τις οποίες τους ευλόγησε.Προσευχήθηκε όπως λέει, για τους ανθρώπους που πάσχουν από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα