Mente Fuerte: Η ανάρτηση όλο νόημα μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου

20:09 - 03/06/2023

Λίγες ώρες μετά την απάντηση της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου για τη φημολογούμενη σχέση με τον Mente Fuerte To άρθρο Mente Fuerte: Η ανάρτηση όλο νόημα μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Mente Fuerte: Η ανάρτηση όλο νόημα μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου

Το μεσημέρι του Σαββάτου 3 Ιουνίου στην εκπομπή «Γεια σου» προβλήθηκαν οι δηλώσεις της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου, λίγο πριν αναχωρήσει για τις διακοπές της στη Μύκονο. «Άλλο αυτό! Γενικά με όποιον με δεις να κάθομαι, τον έχω ήδη χρεωθεί. Κρατάω μια απόσταση. Δεν συμβαίνει τίποτα με τον Mente Fuerte, ήμασταν σε κοινή παρέα και ανταλλάξαμε δυο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Mente Fuerte: Η ανάρτησή του μετά το φημολογούμενο ειδύλλιο με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου

Τις τελευταίες ημέρες κυκλοφόρησαν κάποιες φήμες για ειδύλλιο ανάμεσα στον Mente Fuerte με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, ενώ ο δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Αρτσίτας αποκάλυψε ότι τους είχε δει να χορεύουν σε γνωστό νυχτερινό μαγαζί. Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Γεια σου» την ώρα που έφευγε για Μύκονο, το Σάββατο 3 Ιουνίου, διέψευσε τα όσα […] The post Mente Fuerte: Η ανάρτησή του μετά το φημολογούμενο ειδύλλιο με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»