Ντόρα Μακρυγιάννη: «Ξέφυγε και με χάλασε που έγινε το κουτσομπολίστικο… της Μακρυγιάννη για να βγάλουμε θέμα»

21:00 - 04/06/2023

Την Ντόρα Μακρυγιάννη και τον Λευτέρη Ζαμπετάκη φιλοξένησε ο Τάσος Τρύφωνος, το απόγευμα της Κυριακής, στην εκπομπή Τετ Α Τετ που […] The post Ντόρα Μακρυγιάννη: «Ξέφυγε και με χάλασε που έγινε το κουτσομπολίστικο… της Μακρυγιάννη για να βγάλουμε θέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντόρα Μακρυγιάννη: «Ξέφυγε και αυτό με χάλασε. Έγινε το “κουτσομπολίστικο της Μακρυγιάννη”»

Η Ντόρα Μακρυγιάννη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Τετ Α Τετ» και μίλησε στον Τάσο Τρύφωνος για την κακοποιητική σχέση που βίωσε στο παρελθόν αλλά και τον τρόπο που προβλήθηκε αυτή από τα Media. «Κακοποιητική συμπεριφορά στον χώρο δεν έζησα ούτε και θα την επέτρεπα γιατί το έχω ζήσει στην προσωπική μου ζωή οπότε ήμουν λίγο […] The post Ντόρα Μακρυγιάννη: «Ξέφυγε και αυτό με χάλασε. Έγινε το “κουτσομπολίστικο της Μακρυγιάννη”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»