Πόπη Μαλλιωτάκη: «Άμα γδυθώ στην παραλία, δεν έχω να ζηλέψω τίποτα από 20άρες»

09:00 - 05/06/2023

Για την εμφάνισή της, αλλά και τις φωτογραφίες που ανεβάζει στο Instagram, απάντησε η Πόπη Μαλλιωτάκη, σε συνέντευξη που έδωσε […] The post Πόπη Μαλλιωτάκη: «Άμα γδυθώ στην παραλία, δεν έχω να ζηλέψω τίποτα από 20άρες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πόπη Μαλλιωτάκη: «Άμα γδυθώ στην παραλία, δεν έχω να ζηλέψω τίποτα από 20άρες – Μίκρυνα το στήθος μου ένα νούμερο»

Η Πόπη Μαλλιωτάκη, σε συνέντευξη που έδωσε στο Happy Day και τη Χριστιάνα Κοχλατζή, απάντησε στα σχόλια που δέχεται για την εμφάνισή της, αλλά και τις φωτογραφίες που ανεβάζει στο Instagram.Η Πόπη Μαλλιωτάκη, σε συνέντευξη που έδωσε στο Happy Day και τη Χριστιάνα Κοχλατζή, απάντησε στα σχόλια που δέχεται για την εμφάνισή της, αλλά και τις φωτογραφίες που ανεβάζει στο Instagram.«Με κατηγορούν πως στις φωτογραφίες μου βάζω φίλτρα κι ότι έχω κάνει πλαστικές. Το σώμα μου είναι σαν έφηβης. Δεν μεγαλώνω ποτέ. Δεν τρώω, μόνο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»