Ελένη Βιτάλη: Όταν ήμουν 16 ήθελα να γίνω σαν τη Μαρινέλα, της το έχω πει

16:46 - 07/06/2023

Η Ελένη Βιτάλη μιλά για τη ζωή της, τον κεραυνοβόλο έρωτα που ένιωσε για τον σύζυγό της και για τη σχέση της με το τραγούδι.Στην κάμερα του Mega μίλησε η  Ελένη Βιτάλη και εξομολογήθηκε πως μπορεί να αγαπά το τραγούδι και να το σέβεται, αλλά δεν το ερωτεύτηκε. Στα πρώτα χρόνια που τραγουδούσε υπήρχαν αρκετοί θαυμαστές που την πολιορκούσαν, η Ελένη Βιτάλη όμως ερωτεύτηκε τον Βαγγέλη Ξύδη, που έγινε μετέπειτα σύζυγός της, κεραυνοβόλα: «Δεν ερωτεύτηκα το τραγούδι, δεν ένιωσα λαχτάρα. Το αγαπάω όμως και το σέβομαι. Ο μπαμπάς μου ήθελε να γίνω καλή τραγουδίστρια. Όταν ήμουν 16 ετών ήθελα να γίνω σαν την Μαρινέλλα. Της το έχω πει και γελάμε. Πέρασα μια όψιμη εφηβεία. Όλες τις αταξίες τις έκανα με

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά