Χριστίνα Σούζη: «Θυμάμαι να είμαι ανάποδα και να σκέφτομαι έχω τελειώσει»

11:00 - 08/06/2023

Για το τροχαίο που είχε το απόγευμα της Τετάρτης μίλησε για πρώτη φορά η Χριστίνα Σούζη, η μετεωρολόγος του ΣΚΑΪ που παραμένει στο νοσοκομείο καθώς, όπως είπε, «έχω αρκετά ράμματα στο πρόσωπο και πρέπει να παίρνω ενδοφλέβια αντιβίωση». Για το τροχαίο που είχε το απόγευμα της Τετάρτης μίλησε για πρώτη φορά η Χριστίνα Σούζη, η μετεωρολόγος του ΣΚΑΪ που παραμένει στο νοσοκομείο καθώς, όπως είπε, «έχω αρκετά ράμματα στο πρόσωπο και πρέπει να παίρνω ενδοφλέβια αντιβίωση». «Εγώ θυμάμαι μόνο ότι βρέθηκα ανάποδα σε ένα αυτοκίνητο. Πώς εγινε τι έγινε, δεν ξέρω. Αποσπάστηκε η […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Σούζη για το τροχαίο: Θυμάμαι να σκέφτομαι «τώρα έχω τελειώσει»

Για το τροχαίο που είχε το απόγευμα της Τετάρτης μίλησε η Χριστίνα Σούζη, η μετεωρολόγος του ΣΚΑΪ που παραμένει στο νοσοκομείο καθώς, όπως είπε, «έχω αρκετά ράμματα στο πρόσωπο και πρέπει να παίρνω ενδοφλέβια αντιβίωση».

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»