Ματίνα Παγώνη: «Με τον Νίκο Μουτσινά τσακωνόμασταν για να τον πείσω να εμβολιαστεί»

18:00 - 08/06/2023

Η Ματίνα Παγώνη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και μεταξύ άλλων αποκάλυψε το λόγο που τσακωνόταν με τον Νίκο Μουτσινά. Η Ματίνα Παγώνη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και μεταξύ άλλων αποκάλυψε το λόγο που τσακωνόταν με τον Νίκο Μουτσινά. «Είμαι πολλά χρονιά με τον σύζυγό μου. Δεν θυμάμαι ποτέ τις επετείους μας. Για εμένα παίζει ρόλο να συμπαθήσω κάποιον με την πρώτη ματιά. Με ενοχλεί όταν μου λένε ότι με αδικεί η τηλεόραση. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Παγώνη: «Με τον Νίκο Μουτσινά τσακωνόμασταν για να τον πείσω να εμβολιαστεί»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο,  Σαράντη Μαριεττή παραχώρησε η Ματίνα Παγώνη.  Η πρόεδρος To άρθρο Ματίνα Παγώνη: «Με τον Νίκο Μουτσινά τσακωνόμασταν για να τον πείσω να εμβολιαστεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»

Ολοκληρώνεται σήμερα η συζήτηση επί της πρότασης δυσπιστίας – Θα μιλήσουν ο πρωθυπουργός και οι πολιτικοί αρχηγοί

Σεισμός 3,1 Ρίχτερ βόρεια της Σάμου

Κασσελάκης για χειροκρότημα στον Καραμανλή: «Γίγαντες στη συγκάλυψη, νάνοι στη συναίσθηση»