Κατερίνα Λιόλιου: «Έχω αντιμετωπίσει θεματάκια από άντρες συναδέλφους»

03:00 - 13/06/2023

Η Κατερίνα Λιόλιου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για τον ανταγωνισμό που έχει […] The post Κατερίνα Λιόλιου: «Έχω αντιμετωπίσει θεματάκια από άντρες συναδέλφους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Λιόλιου: Έχω αντιμετωπίσει θεματάκια από άντρες συναδέλφους

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Δευτέρας (12/6), καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Κατερίνα Λιόλιου. Η εντυπωσιακή και ταλαντούχα τραγουδίστρια μίλησε για τις αλλαγές που έγιναν στη ζωή της τον τελευταίο χρόνο, μοιράστηκε τις «εσωτερικές» της αναζητήσεις και αποκάλυψε τον «καινούργιο» της εαυτό. Τι κατάφερε να αποκτήσει, για πρώτη φορά στα 28 της χρόνια, και πόσο επηρέασε την καθημερινότητά της; «Μέχρι τα 28 μου δεν οδηγούσα, οπότε αποφάσισα φέτος να βγάλω δίπλωμα. Είναι αλλαγή. Κανένας δεν ενθουσιάστηκε γιατί από τα 18 τους το έχουν δεδομένο. Κινούμε στα νότια, και να προσέχεις γιατί ακόμα έχω το “Ν”. Μου αρέσει ο δρόμος γιατί έχει αίσθηση υπευθυνότητας που δεν την είχα τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»