Εκλογές 2023 - Γεωργιάδης: Όσοι αγαπούν πραγματικά το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες

11:00 - 17/06/2023

Επίσκεψη στο Άγιο Όρος θα πραγματοποιήσει αύριο ο υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ Άδωνις Γεωργιάδης

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκλογές 2023 – Γεωργιάδης: Όσοι αγαπούν το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες

Γεωργιάδης: Το Άγιο Όρος θα επισκεφθεί αύριο ο υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ Άδωνις Γεωργιάδης, διαμηνύοντας ότι «όσοι αγαπούν και σέβονται πραγματικά το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες». «Αύριο τα ξημερώματα, μαζί με τον Διοικητή του Αγίου Όρους θα επισκεφθώ το Όρος. Θέλω να πάρω ευλογία, θέλω να προσευχηθώ. Την επόμενη εβδομάδα έχουμε […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

 Γεωργιάδης: Όσοι αγαπούν το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες

Το Άγιο Όρος θα επισκεφθεί αύριο ο υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ Άδωνις Γεωργιάδης, διαμηνύοντας ότι «όσοι αγαπούν και σέβονται πραγματικά το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες». «Αύριο τα ξημερώματα, μαζί με τον Διοικητή του Αγίου Όρους θα επισκεφθώ το Όρος. Θέλω να πάρω ευλογία, θέλω να προσευχηθώ. Την επόμενη εβδομάδα έχουμε μία πολύ κρίσιμη εκλογική αναμέτρηση […] The post  Γεωργιάδης: Όσοι αγαπούν το Άγιο Όρος, δεν το εμπλέκουν στις κομματικές διαμάχες appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"