Νικήτας Νομικός: Η πρώτη ανάρτηση από τον γάμο του με την Άννα Πρέλεβιτς και η τρυφερή εξομολόγηση

21:09 - 17/06/2023

Με θρησκευτικό γάμο παντρεύτηκαν η Άννα Πρέλεβιτς και ο Νικήτας Νομικός το Σάββατο 27 Μάϊου στο κέντρο της Αθήνας. Το To άρθρο Νικήτας Νομικός: Η πρώτη ανάρτηση από τον γάμο του με την Άννα Πρέλεβιτς και η τρυφερή εξομολόγηση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικήτας Νομικός: Η αδημοσίευτη φωτογραφία από τον γάμο του με την Άννα Πρέλεβιτς και η τρυφερή εξομολόγηση

Η Άννα Πρέλεβιτς και ο Νικήτας Νομικός πριν από λίγο διάστημα ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου, στον Ιερό Ναό Αγίου Διονυσίου στο Κολωνάκι, παρουσία στενών φίλων και συγγενών, ενώ αμέσως μετά ακολούθησε ένα μεγάλο πάρτι. Σχεδόν δύο εβδομάδες μετά τον γάμο τους, ο Νικήτας Νομικός το μεσημέρι του Σαββάτου 17/6 έκανε την πρώτη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»