Ναταλία Δραγούμη: «Με φλερτάρουν πολύ νεότεροι άντρες – Με τον σύζυγό μου δεν έχουμε κοιμηθεί καμία φορά στον καναπέ μετά από διαφωνία»

18:00 - 22/06/2023

H Ναταλία Δραγούμη, μιλώντας στο MEGA, αναφέρθηκε στον σύζυγό της και τον ρόλο που έχει η οικογένεια στην ζωή της. «Με τον σύζυγό μου είμαστε μαζί 22 χρόνια. Δεν έχουμε φτάσει ποτέ με τον σύζυγό μου στο τέλος της σχέσης μας. Με τον σύζυγό μου δεν έχουμε κοιμηθεί καμία φορά στον καναπέ μετά από διαφωνία», […] Το άρθρο Ναταλία Δραγούμη: «Με φλερτάρουν πολύ νεότεροι άντρες – Με τον σύζυγό μου δεν έχουμε κοιμηθεί καμία φορά στον καναπέ μετά από διαφωνία» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναταλία Δραγούμη: “Με φλερτάρουν πολύ νεότεροι άντρες – Όταν είσαι παντρεμένος δεν σημαίνει ότι δεν κοιτάς”

Η Ναταλία Δραγούμη μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για τη ζωή της, την οικογένειά της και το φλερτ. «Με τον σύζυγο μου είμαστε μαζί 22 χρόνια. Δεν έχουμε φτάσει ποτέ με τον σύζυγό μου στο τέλος της σχέσης μας. Με τον σύζυγό μου δεν έχουμε κοιμηθεί καμία φορά στον καναπέ μετά από διαφωνία”, τόνισε η Ναταλία […] The post Ναταλία Δραγούμη: “Με φλερτάρουν πολύ νεότεροι άντρες – Όταν είσαι παντρεμένος δεν σημαίνει ότι δεν κοιτάς” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη