Τζούλια Αλεξανδράτου: Δείχνει στην τεσσάρων μηνών κόρη της χρήματα – «Στόχος είναι τα λεφτά»

17:09 - 23/06/2023

Η Τζούλια Αλεξανδράτου πριν τέσσερις μήνες περίπου έγινε για πρώτη φορά μητέρα και είδε τη ζωή To άρθρο Τζούλια Αλεξανδράτου: Δείχνει στην τεσσάρων μηνών κόρη της χρήματα – «Στόχος είναι τα λεφτά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζούλια Αλεξανδράτου σε κόρη της: «Στόχος είναι τα λεφτά. Να μαθαίνει από τώρα»

Η Τζούλια Αλεξανδράτου είναι μητέρα και παράλληλα, μοντέλο του OnlyFans, όπως καθημερινά φροντίζει να υπενθυμίζει στους διαδικτυακούς ακολούθους της. Συχνά ανεβάζει βίντεο και φωτογραφίες με την ίδια, τόσο σε ρόλο μητέρας, όσο και σε ρόλο μοντέλου της συνδρομητικής πλατφόρμας για ενήλικες. Η πρώην αναπληρωματική Σταρ Ελλάς επανήλθε με νέα αμφιλεγόμενη ανάρτηση στο Instagram. Στο πρώτο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»