Γιώργος Καπουτζίδης: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας»

18:00 - 24/06/2023

Ο Γιώργος Καπουτζίδης βρέθηκε καλεσμένος το μεσημέρι του Σαββάτου στην εκπομπή του Star, Dot και μίλησε εκ βαθέων.Ο Γιώργος Καπουτζίδης βρέθηκε καλεσμένος το μεσημέρι του Σαββάτου στην εκπομπή του Star, Dot και μίλησε εκ βαθέων.Ο γνωστός καλλιτέχνης αναφέρθηκε στον έρωτα και τις σχέσεις και γιατί δεν έχει γίνει πατέρας. «Αν είναι να έρθει ο έρωτας στη ζωή μου θέλω να έρθει χωρίς ταλαιπωρία και δράματα. Αν μπορεί να έρθει να κουμπώσει στην […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καπουτζίδης: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γιώργος Καπουτζίδης στο Dot και την Γωγώ Αυγερινοπούλου, το μεσημέρι του Σαββάτου, στο STAR. […] The post Γιώργος Καπουτζίδης: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Καπουτζίδης: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας»

Ο Γιώργος Καπουτζίδης παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή DOT. και την Γωγώ Αυγερινοπούλου.  Ο γνωστός To άρθρο Γιώργος Καπουτζίδης: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Καπουτζίδης για οικογένεια: «Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να γίνω πατέρας» (vid)

«Θέλω τη συντροφικότητα αλλά δεν θέλω και...»

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»