Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί στο στόμα και η εξομολόγηση! «Κρατάμε η μία το χέρι της άλλης»

09:09 - 26/06/2023

Με μια αφιέρωση στο instagram η Σοφία Παυλίδου εκφράσει την αγάπη της προς την καλή της To άρθρο Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί στο στόμα και η εξομολόγηση! «Κρατάμε η μία το χέρι της άλλης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί στο στόμα και η εξομολόγηση για τη δυνατή φιλία που τις δένει – ΦΩΤΟ

Φίλες ζωής δηλώνουν η Σοφία Παυλίδου και η Θωμαΐς Ανδρούτσου, απολαμβάνοντας την παρέα η μία της άλλης. Οι δύο ηθοποιοί έχουν συνεργαστεί στο παρελθόν ενώ ήδη μετρούν 23 χρόνια φιλίας. Η Σοφία Παυλίδου μοιράστηκε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία ανάρτηση, στην οποία μιλά με πολύ όμορφα λόγια για την Θωμαΐδα Ανδρούτσου. Στις φωτογραφίες […] The post Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί στο στόμα και η εξομολόγηση για τη δυνατή φιλία που τις δένει – ΦΩΤΟ appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί τους στην παραλία – «Χωρίς εσένα θα ήμουν απέραντα μόνη»

H Σοφία Παυλίδου και η Θωμαΐς Ανδρούτσου απόλαυσαν το μπάνιο τους σε κάποια παραλία και πόζαραν μαζί στον φακό. Μάλιστα η Σοφία Παυλίδου έκανε και μια αφιέρωση στη φίλη της, και άλλοτε συνάδελφό της Σε ένα από τα στιγμιότυπα που ανέβασε η ηθοποιός, οι δυο τους ανταλλάσσουν ένα φιλί στο στόμα. Στη λεζάντα, η Σοφία Παυλίδου έγραψε: «Γιατί η […] The post Σοφία Παυλίδου – Θωμαΐς Ανδρούτσου: Το φιλί τους στην παραλία – «Χωρίς εσένα θα ήμουν απέραντα μόνη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»