Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Έπιασα πάτο, θυμάμαι ότι μίλαγα στον εαυτό μου και τον χαστούκιζα»

22:00 - 26/06/2023

Η Μαρία Διακοπαναγιώτου φιλοξενήθηκε στο «Στούντιο 4», το απόγευμα της Δευτέρας 26 Ιουνίου. Η ηθοποιός μίλησε για το θέατρο και τη ψυχοθεραπεία που ξεκίνησε στη δεύτερη καραντίνα, όταν έπαθε αγχώδη διαταραχή. Πιο συγκεκριμένα, η Μαρία Διακοπαναγιώτου εξομολογήθηκε: «Ο λόγος που ξεκίνησα ψυχοθεραπεία είναι γιατί στη δεύτερη καραντίνα έπαθα αγχώδη διαταραχή. Την άκουσα. Δεν μπορούσα να […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Μίλαγα στον εαυτό μου και τον χαστούκιζα, μου έλεγα «τελείωσες»

Αντιμέτωπη με την αγχώδη διαταραχή ήρθε η Μαρία Διακοπαναγιώτου κατά τη διάρκεια της δεύτερης καραντίνας. Η ηθοποιός, αναφερόμενη στη δύσκολη περίοδο που βίωσε και μιλώντας στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο στην εκπομπή Στούντιο 4 εξήγησε πώς ένιωθε. ραχή. «Ο λόγος που ξεκίνησα ψυχοθεραπεία είναι γιατί στη δεύτερη καραντίνα έπαθα αγχώδη διαταραχή. Την άκουσα πολύ. Δεν μπορούσα να κάνω πολλά πράγματα πρακτικά. Δεν μπορούσα να βγω έξω και να υπάρχω και μόνη μου στο σπίτι, φοβόμουν μην πεθάνει η μαμά μου και ο σκύλος μου. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα, δεν κοιμόμουν. Το πιο σημαντικό ήταν ότι ο ύπνος. Μπορείς να τρελαθείς από την αϋπνία. Αυτό κράτησε πολύ καιρό. Έπιασα πάτο.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα