Ξέσπασε η Χρύσα Ρώπα για τον Θανάση Λάλα: «Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου»

18:00 - 29/06/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου βρέθηκε η Χρύσα Ρώπα. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στο Στούντιο […] The post Ξέσπασε η Χρύσα Ρώπα για τον Θανάση Λάλα: «Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσα Ρώπα: Ξέσπασε για τον Θανάση Λάλα – “Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου”

Η Χρύσα Ρώπα ήταν καλεσμένη στο “Στούντιο 4” το απόγευμα της Πέμπτης. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο διαζύγιο της από τον Θανάση Λάλα και μεταξύ ζήτησε να μην αναφέρεται πλέον το όνομά του δημόσια. Αφορμή στάθηκε η πρόσφατη συνέντευξη του πρώην συζύγου της στον Γρηγόρη Αρναούτογλου, όπου προβλήθηκαν και φωτογραφίες της. “Δεν έβρισα, […] The post Χρύσα Ρώπα: Ξέσπασε για τον Θανάση Λάλα – “Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Χρύσα Ρώπα: «Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου. Εγώ το ζητάω»

Η Χρύσα Ρώπα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» και αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, κάτι που την ενοχλεί και θέλει να σταματήσει. Η γνωστή ηθοποιός ξεκαθάρισε πως δεν επιθυμεί στις συνεντεύξεις της να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου της Θανάση Λάλα. Παράλληλα ξεκαθάρισε πως την ενοχλεί επίσης όταν ακούει το όνομά της σε συνεντεύξεις του […] The post Χρύσα Ρώπα: «Δεν θέλω να αναφέρεται το όνομα του πρώην συζύγου μου. Εγώ το ζητάω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»