O Χάρης Χριστόπουλος αποκάλυψε: «Έχω πάρει πάνω από 40.000 ευρώ για μία φωτογράφιση»

19:00 - 29/06/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» έδωσε ο Χάρης Χριστόπουλος. Ο γνωστός φωτογράφος αποκάλυψε πως κάποτε είχε πάρει πάνω από 40.000 ευρώ για μία φωτογράφιση. «Η αδερφή μου δεν ήξερε για την εγκυμοσύνη της Ανίτας. Έβλεπε την Ανίτα που ήταν έγκυος, αλλά δεν έλεγε τίποτα από λεπτότητα. Είχα περισσότερο άγχος και αγωνία για την έλευση του […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Χριστόπουλος: Η αποκάλυψη για το αστρονομικό ποσό που πήρε για μία φωτογράφιση

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» με παρουσιάστρια τη Δανάη Μπάρκα και τον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα παραχώρησε την Πέμπτη (29/6) ο Χάρης Χριστόπουλος. Ο γνωστός φωτογράφος μεταξύ άλλων, αποκάλυψε το μεγαλύτερο ποσό που έχει πάρει για μια φωτογράφιση, ενώ αναφέρθηκε και στον ερχομό του δεύτερου γιου του πριν από τρεις μήνες. «Η αδερφή μου δεν ήξερε για την εγκυμοσύνη της Ανίτας. Έβλεπε την Ανίτα που ήταν έγκυος, αλλά δεν έλεγε τίποτα από λεπτότητα. Είχα περισσότερο άγχος και αγωνία για την έλευση του μωρού από ότι ο γιατρός, η μαία, η Ανίτα και η μαμά της. Είχα νοικιάσει ένα μηχάνημα στο σπίτι και έκανα εγώ τους υπερήχους στην Ανίτα, εκτός των προγραμματισμένων που κάναμε ανά δυο εβδομά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χάρης Χριστόπουλος: "Έχω πάρει πάνω από 40.000 ευρώ για μία φωτογράφιση"

"Σε μία φωτογράφιση στη Μύκονο, μία κατσίκα βούτηξε ένα φόρεμα και την κυνηγούσαμε μισή ώρα για να πάρουμε το ρούχο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Χάρης Χριστόπουλος: Το αστρονομικό ποσό που πήρε για μια φωτογράφιση

Ο Χάρης Χριστόπουλος σε συνέντευξη που παραχώρησε μίλησε για τη δεύτερη εγκυμοσύνη της συζύγου του, Ανίτας Μπραντ, και την πρόταση γάμου που της έκανε ενώ αποκάλυψε το αστρονομικό ποσό που πήρε στο παρελθόν για μια φωτογράφιση. «Η αδερφή μου δεν ήξερε για την εγκυμοσύνη της Ανίτας. Έβλεπε την Ανίτα που ήταν έγκυος, αλλά δεν έλεγε […] The post Χάρης Χριστόπουλος: Το αστρονομικό ποσό που πήρε για μια φωτογράφιση appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα