Βούλα Πατουλίδου: “Μου έχουν πει ότι είμαι σαν τραβεστί – Είμαι υπέρ των πλαστικών επεμβάσεων”

22:46 - 29/06/2023

«Παλιά ήμουν πολύ μυώδης και κάποια ρούχα δεν μου ταίριαζαν» σημείωσε η Βούλα Πατουλίδου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο Σαράντη Μαριεττή. Η αθλήτρια αναφερόμενη στην εξωτερική της εμφάνιση τόνισε: «Δεν φορούσα ποτέ εξώπλατο για να μη με βλέπουν έξω και να λένε “ποιος είναι αυτός”. Μου έχουν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βούλα Πατουλίδου: Μου έχουν πει ότι είμαι σαν τραβεστί

«Παλιά ήμουν πολύ μυώδης και κάποια ρούχα δεν μου ταίριαζαν» σημείωσε η Βούλα Πατουλίδου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο Σαράντη Μαριεττή. Η αθλήτρια αναφερόμενη στην εξωτερική της εμφάνιση τόνισε: «Δεν φορούσα ποτέ εξώπλατο για να μη με βλέπουν έξω και να λένε “ποιος είναι αυτός”. Μου έχουν πει ότι […] The post Βούλα Πατουλίδου: Μου έχουν πει ότι είμαι σαν τραβεστί appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ