Αντρέας Γεωργίου: «Μίλησα για το AIDS και κάπως απενοχοποιήθηκε, δεν ήξερα ότι θα πάρει τέτοια διάσταση»

08:09 - 30/06/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Night Out» βρέθηκε το βράδυ της Πέμπτη 29/6 ο Ανδρέας Γεωργίου. Ο γνωστός To άρθρο Αντρέας Γεωργίου: «Μίλησα για το AIDS και κάπως απενοχοποιήθηκε, δεν ήξερα ότι θα πάρει τέτοια διάσταση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντρέας Γεωργίου: «Βγήκα και μίλησα για το AIDS και αυτό απενοχοποιήθηκε»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Night Out» βρέθηκε το βράδυ της Πέμπτη 29/6 ο Αντρέας Γεωργίου. Ο γνωστός ηθοποιός και σκηνοθέτης, σε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στον Θεοχάρη Ιωαννίδη, μίλησε για την περίοδο που συμμετείχε στο Dream Show, αλλά και για την επιλογή του να μιλήσει ανοιχτά για το AIDS, καθώς έχει χάσει την μητέρα από αυτή […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αντρέας Γεωργίου: «Στο Dream Show μίλησα για το AΙDS και αποενοχοποιήθηκε. Δεν το επεδίωξα»

Στην ταράτσα του Νight Out και στον Θεοχάρη Ιωαννίδη, μίλησε ο Αντρέας Γεωργίου το βράδυ της Πέμπτης στο Μega. Μάλιστα, ήταν η τελευταία εκπομπή της σεζόν. Ο επιτυχημένος δημιουργός σειρών «Μπρούσκο», «Τατουάζ». «8 λέξεις» και «Γη της Ελιάς» θυμήθηκε το τηλεοπτικό του ξεκίνημα μέσα από το Dream Show. «Έψαχνα για καιρό την πόρτα στην Ελλάδα. Στο Dream […] The post Αντρέας Γεωργίου: «Στο Dream Show μίλησα για το AΙDS και αποενοχοποιήθηκε. Δεν το επεδίωξα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»